Sklep online - jak stworzyć przejrzysty moduł ze zniżkami/kuponów na produkty? Łatwy w zarządzaniu.

0

Witam,

Ostatnio musiałem poprawic znacznie moduł do tworzenia zniżek w ecommerce. Pytałem w zarządzie czy mogę napisać to od nowa. Ludzie powiedzieli, że nie ma czasu (jak zwykle). Same zniżki są dość skomplikowane. Jest bardzo dużo różnych mixów, złączeń zniżek oraz produków.

Np mogę stworzyć zniżkę 5% albo 5PLN na kilka danych produktów. Do tego może stworzyć zniżkę która ma warunki. Np Jeżeli klient kupi 2. szczoteczki i jedną pastę to dostanie papier toaletowy gratis. Zniżka może być na dany produk, albo daną grupę produktów, albo na cały koszyk etc. Jest naprawdę sporo kombinacje.

Wiem, że jest teraz dużo ecommerce i może ktoś pracował nad takim projektem i ma jakiś pomysł jak napisać łatwy w użytku moduł zniżek?

0

a co to znaczy łatwy w użyciu? Wypadało by chyba najpierw określić wymagania jakie ten moduł miałby spełniać a dopiero potem się zastanowić jak to napisać.

0

Na dzień dzisiejszy formularz tworzenia zniżek jest mega skomplikowany. Jest nieintuicyjny. Ciężki w użyciu. I dokumentacji brak.

0

ok - to trzeba zmienić formularz czy sposób zapisu i liczenia zniżek? Bo jeśli nie ruszysz "bebechów" a jedynie front to powinno to być znacznie prostsze do ogarnięcia (w sensie, że nie musisz szukać wszystkich miejsc, gdzie masz liczone, pobierane itd. zniżki i tam wstawiać swojego sposobu liczenia)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0