Chesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak funkcjonuje agile? Nauczyć się jak stosować go w codziennej pracy?

Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego szkolenia zatytułowanego "Wartość w procesach agile", organizowanego przez Brainhub, a prowadzonego przez Bartłomieja Michalskiego i Łukasza „Żółwia” Januszka - programistów z wieloletnim stażem oraz regularnych prelegentów konferencji i spotkań branżowych.

Szkolenie odbędzie się w tę sobotę, 3-ego listopada w godzinach 8:00-14:00, w biurze Brainhub, w Gliwicach, przy ul. Górych Wałów 26/6.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, miejsca ograniczone.

Obowiązują zapisy! -> https://www.eventbrite.com/e/[...]ach-agile-tickets-52050897636

FAQ

Do kogo jest skierowane to szkolenie?
Szkolenie skierowane jest do osób technicznych, zwłaszcza inżynierów oprogramowania, niekoniecznie doświadczonych w technikach agile.

Jak będzie wyglądało to szkolenie?
Szkolenie będzie miało formę warsztatów, w czasie których 75% czasu zostanie wykorzystana na ćwiczenia praktyczne i pracę warsztatową (większość to praca grupowa). Łączny czas trwania szkolenia to 6 godzin. W przerwie zapraszamy na pizzę!

Jakie korzyści przyniesie mi to szkolenie?
Szkolenie "Wartość w procesach agile” nauczy Cię jak skutecznie poruszać się w procesach scrumowych, by odnieść z nich największą korzyść. Wyjaśni, jakie role mają w tych procesach poszczególne osoby, jaki jest zakres ich obowiązków i odpowiedzialność. Wykaże, na jakie etapy dzieli się cały proces oraz jakie korzyści przynoszą one każdej ze stron. Pomoże uchwycić różnicę pomiędzy dostarczaniem wartości biznesowej, a spalaniem godzin.

Poza tym, szkolenie pokaże Ci, jak rozwiązywać problemy, gdy projekt nie ma ustalonego zakresu czasowego, wymagań, ani budżetu. Wyjaśni, jak dostarczyć wartość klientowi, który jeszcze nie wie, co buduje. Dodatkowo prelegenci zademonstrują, jak zmaksymalizować wydajność zespołu we wspomnianych sytuacjach.

Zapraszamy!