Chcesz pomóc w rozwiązywaniu prawdziwych inżynieryjnych problemów samego Googla? To możliwe! Weź udział w Google Hash Code!

Ponieważ Brainhub ma przyjemność hostowania Gliwickiego huba tegorocznej edycji konkursu, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do naszego wydarzenia i wzięcia udziału w wyzwaniu.

Runda kwalifikacyjna rozpocznie się już w czwartek 28 lutego o godzinie 18:30 w biurze Brainhub w Gliwicach przy ulicy Górnych Wałów 26/5, i potrwa do około 22:30.

Najwyżej ocenione drużyny z rundy kwalifikacyjnej zostaną zaproszone do biura Google, aby w kwietniu wziąć udział w finałowej rundzie konkursu i walczyć o nagrody pieniężne.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego huba, znajdź zespół (od 2 do 4 osób) i zarejestruj się na stronie g.co/hashcode. Pamiętaj aby z listy hubów w Polsce wybrać hub "Brainhub, GLIWICE".

Po zarejestrowaniu się uzyskasz dostęp do systemu sędziego, w którym będziesz mógł utworzyć swój zespół, dołączyć do wybranego huba, oraz ćwiczyć i rywalizować podczas rund.

W rundzie kwalifikacyjnej obejrzysz transmisję na żywo w serwisie YouTube, która wprowadzi Cię w problem którego rozwiązanie będzie Twoim celem. Twój zespół będzie miał cztery godziny na rozwiązanie problemu za pomocą dowolnego języka programowania i narzędzi. Najlepsze drużyny z rundy kwalifikacyjnej zostaną zaproszone do finałowej rundy w biurze Google, gdzie będą współpracować, aby rozwiązać kolejne wyzwanie i rywalizować o nagrody pieniężne.

Więcej informacji o konkursie tutaj -> https://codingcompetitions.withgoogle.com/hashcode

Serdecznie zapraszamy!