Nowy dział.

0

Według mnie przydałby się dział na tym forum : programy. czyli każdy sie moze pochwalic programem , ewentualnie strona :) co wy na to ? moze jakby sie spodobala propozycja to by admin cos zdziałał :d

0

może i masz rację , ale tam nie możesz komentować ( chyba ) , nie możesz wrzucic przykładowo linka do stronki. nawet program ! mógłby na forum być oceniony dokładnie :)
a to nie moja sprawa . tak tylko pomyslalem

0

mi tam sie wydaje ze cos do chwalenia sie moglo by byc, bylo by co reviewowac i z czego sie czasem posmiac ;p;)

0

Od czego Hard/SoftWare?

0

Jestem jak najbardziej za. I chodzi nie tylko o programy, bo je można dać w dziale Download (choć przyznam się, że tam kompletnie nie zaglądam, a na forum bym pewnie zaglądał). Chodzi też o te strony użytkowników, których w dziale Download się przecież nie zamieści.

Teraz każdy może podać swoją stronę w profilu, ale monitorowanie informacji profilowych przy każdym poście każdego użytkownika, bo a nuż pojawi się tam strona... to się mija z celem. A w oddzielnym dziale każdy zainteresowany witrynami użytkowników od razu by widział nowości, no i sam autor mógłby premierę strony okraszyć jakimś komentarzem (np. stronę kieruję do tych i do tych). Możliwość komentowania czyjegoś kodu czy designu też jest bardzo dobra.

No i nikt by nikomu nie mówił, że spamuje, że chwali się, a nie ma czym. Ten dział właśnie od tego by był -- od chwalenia się, czy też od wystawienia się pod obstrzał ;). Jakby kogoś taka tfu-rczość nie interesowała, to po prostu by tego działu nie odwiedzał. A ci, co dodawaliby swoje "dzieła" nie musieliby się bać, że to jakoś głupio, czy że są za cienkie by zaśmiecać to forum. Funkcja działu byłaby taka, a nie inna, więc nikt by się nie mógł przyczepić. Oczywiście w przypadku nadużyć i zalewu stulinijkowych programików można by wprowadzić jakieś tam ograniczenia, ale na razie nie ma co się tym przejmować.

edit:
@Demonical Monk:
Czy na pewno od tego? Nie widać tego ani po zawartości działu, ani po jego opisie.

0
Demonical Monk napisał(a)

Od czego Hard/SoftWare?

od:

Jeżeli masz problem ze sprzętem, nie wiesz jaki procesor kupić, to pisz właśnie tutaj. Również w sprawie oprogramowania i systemów operacyjnych.
0

:D (prawie) wszyscy wypowiadający się są na tak, a 'nie' przeważa...

Również jestem na 'tak', bo czasami denerwujące jest pisanie 'do szuflady' (bo sam ich nie potrzebuje, a komuś mogłyby się przydać).

0

bo jest tak. dajesz cos do downloadu. przykładowo aplikacja o której byś chciał sie dowiedziec co sadza forumowicze. dajesz do downloadu i co dalej ?? sciagnie nie wiadomo kto i nie wiadomo co o tym sadzi. a tak sobie dajesz do dzialu download program , w odpowiednim dziale na forum piszesz temacik o tym ze "ale to super progsa napisałem" no i piszesz co ludzie sadza co by zmienili. tak samo strony internetowe. spytac jak to widza ludzie i co by zmienilil / dodali :)

0

@kancik:
Akurat Download trudno nazwać miejscem odpowiednim do wstawiania stron internetowych. Nie ma tam odpowiedniej sekcji. Ani "kod źródłowy" ani "program" niespecjalnie tu pasują.

Dodam jeszcze, że odnoszę wrażenie, iż w działach tematycznych na forum nie zawsze mile widziane jest wstawienie bloku kodu i poproszenie o komentarz (ot, komentarz, nie o pomoc w rozwiązaniu konkretnego problemu). Nowy dział byłby do tego dobrym miejscem. Ale na razie jest 7 głosów na tak i 15 na nie, więc...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1