Nowy dział: Polityka

0

Jak w temacie. Przydałoby się. Nerdowskie spojrzenie na politykę.

0

Mamy taki dział, wystarczy tylko troszkę uzupełnić opis:

FLAME

Rozmowy o wszystkim i o niczym, w tym o polityce. Dział z minimalną aktywnością moderatorów.

0

No ale nazwa flame od razu sugeruje niemerytoryczny poziom wypowiedzi.

Ewentualnie można by zrobić poddział (ale to chyba by było jeszcze gorzej).

0

a widziałeś kiedyś merytoryczną dyskusję o polityce bądź religii? Dla mnie merytorycznie można dyskutować o czymś gdzie można poprzeć swoje argumenty faktami i jedna strona może (chociaż nie musi) zmienić swoje stanowisko pod wpływem tychże faktów. Zarówno w konkretną partię czy też (konkretnego) Boga albo się wierzy albo nie i tu nie ma za bardzo o czym dyskutować (o czym świadczą "dyskusję" na choćby na tym forum)

0

A to niby czas nie weryfikuje poglądów politycznych? Polityka to nie jest żadna abstrakcja, opiera się w większości na modelach makroekonomicznych, które przecież można z powodzeniem zbadać.

0

Zgodzę sie z Misiekd. Poza tym istnienie takiego działu zmorzy ilość takich tematów na tym forum, a tego chyba nie chcemy? Bo jak jest dział, to czemu nie napisać o tym abo o tym?? A tak to pojawiają się o tej tematyce tematy, ale rzadko i poważne :).
Ten dział, na pewno byłby super na komentarze np. co zrobił palikot? Ale 100 topików w ostatnich modyfikacjach o tym popsuje mi wyłapywanie z igoogle ciekawszych topików.

0
Wibowit napisał(a)

A to niby czas nie weryfikuje poglądów politycznych? Polityka to nie jest żadna abstrakcja, opiera się w większości na modelach makroekonomicznych, które przecież można z powodzeniem zbadać.
Ilu znasz ludzi (nie polityków), którzy pod wpływem racjonalnych argumentów zmienili swoje sympatie polityczne? Nie wiem, może to Polska jest jakaś specyficzna i tutaj większość wybiera między "gównem śmierdzącym" a "gównem rzadkim" i mimo iż jest tak dobrze to jednak jest tak źle. Od lat w ławach poselskich są wciąż te same mordy a cały kraj nic nie robi tylko narzeka. Ja to widzę tak, że w Polsce głowa partii jest niczym bóg - jak Lenin np. I tak też zachowuje się większość sympatyków - prawie jak wyznawcy

0

Z racji dyskusji, która zaczyna się tu toczyć, coś mi się wydaje, że dla tego wątku najlepszy jest dział flame... :/ I tam też przenoszę...

0

misiek:
A dlaczego mam nawracać aktualnych polityków, zamiast po prostu promować rozsądnych? Ważniejsze jest kształtowanie świadomości jak największej ilości ludzi. Nawrócenie wąskiej grupy ludzi nic nie da, bo i tak w kupie siła i większość ostatecznie rządzi (nawet jeśli jest manipulowana).

0

To ja proponuję jeszcze dodatkowo działy Sex, Klacze, Jednorożce i Kącik samotnych serc oraz Wybacz Mi, w którym np. Polaczek albo jakiś inny mógłby się wypłakać. Tylko że to jest forum o programowaniu jednak, więc nie wiem czy te działy (podobnie jak dział Polityka) tu pasują. Wg mnie jednak jednak Flame, OffTopic i Społeczność całkowicie wystarczają na rozmowy nie związane z tematyką tego forum i portalu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 0, botów: 1

Robot: Semrush