Zamiana PDF na HTML

0

Witajcie,
Mam taki plik PDF: https://easyupload.io/lnzmmo - potrzebuję go przerobić na HTML.

Wie ktoś może jak to zrobić? Próbowałem różne konwertery, ale efekty były mizerne :(

Docelowo ten plik html będzie wypełniany poprzez aplikację w PHP

0

To druk urzędowy. Nie jest to jakiś szok cywilizacyjny.

Usilnie zalecam poszukać głębiej, i znaleźć właściwy format.

A po drugie, od twoich prac tańsze będzie kupić coś gotowego i sprawdzonego (cena pizzy)

1

Czy ten dokument będzie się zmieniać? I nie chodzi mi o wpisywane treści do pól formularza, ale o jego strukturę? Bo podejrzewam, że nie, albo że rzadko. Więc zamiast szukać jakichś konwerterów, których efekt działania bywa dyskusyjny, sam byś to w kilka chwil napisał sobie w HTML. Na pewno byś już to miał zrobione, jakbyś się zajął tematem w tej samej chwili, w której zadałeś pytanie na forum.

0
cerrato napisał(a):

Czy ten dokument będzie się zmieniać? I nie chodzi mi o wpisywane treści do pól formularza, ale o jego strukturę?

struktura to słowo nieznane koledze. Podobnie jak funkcjonalność.

Bo podejrzewam, że nie, albo że rzadko. Więc zamiast szukać jakichś konwerterów, których efekt działania bywa dyskusyjny, sam byś to w kilka chwil napisał sobie w HTML. Na pewno byś już to miał zrobione, jakbyś się zajął tematem w tej samej chwili, w której zadałeś pytanie na forum.

Po drugie jeszcze nie zrozumiał jak mało daje nawet posiadanie jakiegoś surowego hipotetycznego HTML-a

0

@ZrobieDobrze: Ogólnie to masz rację. Ale to już kolejny Twój wpis w kolejnym wątku, gdzie zamiast pomóc, jedynie wbijasz szpile. Tak - zgadzam się z tym co napisałeś, OP za bardzo nie ma pojęcia co chce zrobić, ani tym bardziej w jaki sposób. Ale może byś spróbował jakoś pomóc, naprowadzić, wskazać poprawną drogę albo wyjaśnić, czemu to co planuje jest złe. Bo teraz to trochę wygląda jak nauczyciel sprawdzający zadanie z matematyki ucznia - jeśli powie tylko "mssz bład w obliczeniach" - bez informacji jaki to błąd, w którym miejscu i nie wskaże poprawnego sposobu obliczenia, to taki średnio przydatny ten nauczyciel.

0

Nie pada żadna linijka kodu, ponieważ nie kodu dotyczyło pytanie. W HTML jestem w stronie to napisać z marszu. Nie potrafię tylko zrobić tych pionowych napisów po bokach (póki co). Szablon będzie stały, będą dodawane tylko treści. Myślałem po prostu że może ktoś ma jakiś "patent" na taką konwersję. Uprzedzając pytanie - tak, szukałem w internecie, ale nie znalazłem nic działającego poprawnie.

0

Nie potrafię tylko zrobić tych pionowych napisów

Co do piniowych napisów - rzuć okiem na https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/text-orientation

A jakbyś miał z tym problem, zawsze możesz skorzystać z obejścia w postaci wstawienia tam grafiki, na której będzie ten pionowy napis.

1
cerrato napisał(a):

Nie potrafię tylko zrobić tych pionowych napisów

Co do piniowych napisów

Bosch ...

Mam nadzieję, że to projekt szkolny, a nie na produkcję. Powiedzcie mi, że tak
Odwzorowanie pixel-by-pixel dokumentu papierowego, bo się akurat taki nam trafił w rękach, to jest chore.

Podam przykład przez znany każdemu druk "polecenie wyjazdu - delegacja". Nigdy żadne rozporządzenie go nie określiło. Komuś za wujaszka Józia w latach 1950 się zdarzyło wydrukować z tymi debilnymi miniaturowymi rubryczkami, i potem to było kopiowane.
Jeszcze 5 lat temu w hurtowni z drukami widziałem te same małe rubryczki, a z form transportu mozna było wybrać: autobus PKS, autobus MPK, pociąg PKP, furmankę ... samolotu brakło.

Odwzorowanie dokumentu BO TAKI UKŁAD pixeli ma, bez grama refleksji DLACZEGO tak wygląda, jest patologią. Zwłaszcza, że medium elektroniczne przeorze zagadnienie.

cyt: Tak, jak wspominaliśmy, nie ma uniwersalnego wzoru listu przewozowego,
https://www.ocrk.pl/cmr-miedzynarodowy-list-przewozowy/

witamy w PRL-u

@baracuda:

naprawdę nie masz kogoś w tzw "biznesie", kto przegada z tobą, co jest ważne, a co nie?

@cerrato:

Po kim, jak po kim, ale po tobie bym się spodziewał, ze przerwiesz te miazmaty

0

po tobie bym się spodziewał, ze przerwiesz te miazmaty

Merytorycznie się z tobą zgadzam - OP za bardzo nie ma pojęcia o wielu rzeczach, a mimo tego bierze się za coś, co nosi znamiona komercji. Aczkolwiek jest duża szansa, że nie posłucha ciebie i nieźle mu to pójdzie ;)

Co do odwzorowania dokumentu - również masz rację, jak się trochę go zmieni to raczej nic nie będzie.

Ale nie nasza rolą jest ocena, na ile pytający jest w stanie sobie poradzić z tematem lub czy dobrze sobie to zaplanował. A tym bardziej nie jesteśmy tutaj aby mu pozwalać lub zabraniać robić pewne rzeczy. Grzecznie i kulturalnie pyta, więc nie widzę żadnego powodu, żeby mu tego zabraniać czy blokować. Jeśli Tobie ten wątek lub sam @baracuda nie pasuje, to możesz po prostu niczego więcej nie pisać.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1