Generowanie plików pdf na podstawie html

0

Witam,

Jaką biblioteką mogę wygenerować plik PDF z HTML'a? Chcę zrobić możliwość zapisu infornacji ze strony do pliku ale mi to nie działa tak jak pownno. Używam obecnie biblioteki jspdf ale jakość jest bardzo słaba. Używam funkcji addHtml. Używając funkcji fromHtml z tej biblioteki jest problem ze stylami. Funkcja addHtml robi plik ze zdjęć. Jak zrobić by to był normalny text, z html'a i w dość dobrej jakości?

1

wkhtmltopdf

0

A działa to z javascriptem?

0

Co przez to rozumiesz?

0

To wygląda fajnie http://phptopdf.com/
Robisz sobie pliczek html jaki chcesz i potem przerabiasz na pdf.

0

Zadna biblioteka nie bedzie dzialac nawet zadowalajaco. Bedziecie musieli czarowac rozne dziwne style dolaczane tylko do pdfow.
Dzisiaj liczy sie tylko wkhtml2pdf i wszelkie wrapery na to. Jesli juz szukasz to szukaj wlasnie wrappera dla tej libki.

Do obiektowego podejscia z uzyciem MVC lepiej zrobic osobny widok nie bawic sie w generowanie htmla wygenerowanego dla frontu, chyba ze jest to jakas prosta fakturka, tabelka, obrazek etc...

0

Znalazłem wkhtml dla nodejs, postawiłem sobie lokalnie serwer node i utworzyłem endpoint który generuje mi pliki. Teraz gdy z frontu wysyłam cały content który ma tam być, dostaje w zwrotce piękny PDF. Także popieram: liczy się tylko wkhtmltopdf na ten moment.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1