Brak 404 w podstronach na blogu

0

Witam
Mam problem z brakiem 404 na podtronie z blogiem na sklepie. W sumie nie przeszkadzało by mi to zbytniu, gdyby nie fakt, że kiedy udostępniam wpis na facebooku z linkiem do nowo dodanego wpisu częśc osób mówi że im się strona nie wyświetla. Wyświetla im się komunikat jakby z 404.
Co więcej gdy wpisuje np. https://domero.pl/blog/25_jak-dbac-o-sznurek-3322do-zaluzji.html takie strony faktycznie nie ma, jednak przeglądarka mi ja wyswietla.
Co więcej cokolwiek wpisze po https://domero.pl/blog/ to i tak zostanie wywietlona strona bloga.

Czy miał ktoś kiedyś taki przypadek, podaje konkretnie link do sklepu, bo może to jest prosta fix, jednak ja nie wiem jak wgl zacząć napawę tego...
Dodam ze przy tworzeniu sklepu był probem z modułem bloga i był on robiony przez JanuszSoft, wiec zakładam ze oni cos skopali, no ale teraz ja mam z tym problem..

0

Jak presta to może sprawa jest z przyjaznymi linkami? Spróbuj je wyłączyć i włączyć jeszcze raz w ustawieniach. Czasami taki reset pomaga bo presta sobie wszystko ustawia jeszcze raz.
Zauważyłem też że jak wpiszesz https://domero.pl/blog to jest 404 ale już https://domero.pl/blog/ wyświetla poprawnie bloga :)

Mi się poprawnie wyświetliła strona: https://domero.pl/blog/25_jak-dbac-o-sznurek-3322do-zaluzji.html

Możesz dokładniej opisać problem bo nie rozumiem tego zdania :)

Co więcej gdy wpisuje np. https://domero.pl/blog/25_jak[...]o-sznurek-3322do-zaluzji.html takie strony faktycznie nie ma, jednak przeglądarka mi ja wyswietla.

1

Wygląda, że z tego linka brany jest pod uwagę tylko numer. Zmień sobie to 25 na coś innego i artykuł się nie wyświetli.

Nie wiem niestety dlaczego jeżeli udostępniasz w link w postaci *niezmienionej *to użytkownicy mają problem żeby go otworzyć.

//Edit
Może konflikt powoduje .html na końcu skoro masz przyjazne linki uruchomione. W konfiguracji presty masz ustawione, że powinno być .html na końcu?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1