Co sądzicie o tym blogu?

0

Od kilku lat publikuje na łamach bloga praktyczne materiały, które pomagają mnie i mnie i moim partnerom powadzić biznes w sieci. Blog zmienił oblicze i teraz chciałbym się dowiedzieć co internauci myślą o tych zmianach.

Dlatego napisz kilka słów na temat bloga www.michalszafranski.pl. Jeśli coś zauważysz to napisz mi e-maila. Kontakt znajdziesz na blogu.

0

Jeśli chodzi o wpisy same w sobie....za dużo kolorów, w miejscach gdzie ich nie potrzeba i gdzie nie pasują, są lepsze sposoby wyróżnienia istotnych informacji w tekście, na dodatek prawdę mówiąc kolorystyka całościowo wydaje mi się lekko nieprzemyślana. Co mi tam nie gra. Ale to może być tylko i wyłącznie kwestia gustu i tego, że prawdę mówić dzisiaj mam jakiś taki nastrój motywujący mnie do narzekania.
Poza tym pasek informujący o ciasteczkach radzę przenieść na dół strony, to na pewno.

0

Zalatuje tandetą. Brzydkie formatowanie tekstu, wszędzie ta nachalna reklama tych Twoich 'biznesów', no i to zdjęcie bez urazu ale Twoja twarz jest wszędzie trochę to drażni przynajmniej mnie. Forma pisania i mówienia bezpośrednia do odbiorcy ( pojedynczej osoby ) mnie się nie podoba.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1