Czy wiecie, ?że....

0

Czy wiecie, że.... dziś dowiedziałem się dwóch niestamowitych rzeczy! Pierwsza - pole elektromagnetyczne wytwarzane przez PC powoduje zatrucie Cu (miedź), a w efekcie po kilku latach do śmierci. Druga - firmy programistyczne, gdy mają dwóch ludzi do pracy, to <ort>Od razu</ort> daja posadę temu, który jest byłym dyslektykiem, a "zwyczajny" idzie na okres próbny. (Takie informacje mam od jakiegos gościa z Krakowa, podobno psora). Czy to prawada? szczegółnie to dugie.

0

z tym polem elektro-magnetycznym to prawda...
ze śmiercią to bujdy :D
no chyba, że ktoś respiratora używa ;P

a co do tych dyslektyków to dobre :]
jeśli to prawda to miałbym luz :d
ciekawe co pokażą wyniki na dysleksję... :D

0

Hmm. W jaki sposób można nabawic się dysleksji?? [diabel]

0

Czy wiecie, że.... dziś dowiedziałem się dwóch niestamowitych rzeczy! Pierwsza - pole elektromagnetyczne wytwarzane przez PC powoduje zatrucie Cu (miedź), a w efekcie po kilku latach do śmierci.

Wczoraj (poniedzialek) byl film speed 2 w ktorym to czarny charakter mowil o czyms takim ;)

0

czyli trzeba się w pijawki wyposażyć :)

0

pole elektromagnetyczne wytwarzane przez PC powoduje zatrucie Cu (miedź), a w efekcie po kilku latach do śmierci.

[rotfl][rotfl][rotfl] co ma pole elektromagn. do miedzi? przeciez to zupełnie dwa różne pojęcia! jakim cudem to, że komputer śmieci falami, które przecież nie są materialne, ma mieć coś wspólnego z odkładaniem się w moim organiźmie miedzi, czy jakiegokolwiek innego pierwiastka? czyżby pole el-magn generowało powstawanie miedzi? [rotfl][rotfl][rotfl] a po kilku latach - lol. mam kompa od dziewięciu i żyję. kilka to mniej niż 10, a więc rozumiem, że mam przed sobą mniej niż rok życia? [rotfl]
kto Ci nagadał takich rzeczy?

0

Cholera, ja pracuje z samymi zombie 8-0

0

pole elektromagnetyczne wytwarzane przez PC powoduje zatrucie Cu (miedź), a w efekcie po kilku latach do śmierci.

[rotfl][rotfl][rotfl] co ma pole elektromagn. do miedzi? przeciez to zupełnie dwa różne pojęcia! jakim cudem to, że komputer śmieci falami, które przecież nie są materialne, ma mieć coś wspólnego z odkładaniem się w moim organiźmie miedzi, czy jakiegokolwiek innego pierwiastka?

LF nie rozumiesz.
Miedz jest zawarta w podzespolach elektronicznych komputera, miedz (materia) zmienia sie w energie (fale elektromagnetyczne), a przechodzac przez twoj organizm zamienia sie z powrotem w materie (sadze, ze raczej juz teraz olow, bo miedz za malo niebezpieczna... ew. moze nawet w uran, albo w ogole w cjanek...) i wtedy umierasz ;)

// fakt, nie załapałem ;-) - ŁF

0

gluptasy, star trecka nie ogladaliscie?
tam sie dematerializowali, a potem sie materializowali w jakims wbyranym miejscu, tj <ort>po prostu</ort> miedz sie teleportuje, bo w kompie jej nudno, potem przenosi sie na innych ludzi pasozytujac pod kora mozgowa razem z dzieciolami. Na koniec umieramy my, nasza rodzina i najblizsi znajomi bo mamy tak ciezkie mozgi ( od miedzi ) ze nie mozemy wstac rano zrobic siku, bo glowka ciazy.

na discovery channel leci taki fajny serial, gdzie 2 gosci obala mity takie jak np. ze wkladanie metalowych przedmiotow do mikrofalowki prowadzi do jej zepsucia etc

0

Zupełny OT: ale promieniowanie elektromagnetyczne ma dualną naturę, czyli jest strumieniem cząstek, które zachowuja się jak fala. Inna sprawa, że nie wiem jaki związek mają fotony promieniowania elektromagnetycznego do miedzi :/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0