Dobrzy programiści, to ci, którzy.....

0

Tak patrzę na swoich znajomych i nie tylko na znajomych i wiele wersji słyszę i tak naprawdę nie wiem, która jest prawdziwa. Może, to śmieszne jest a częściowo jest ale słyszałem takie wersje,że dobry programista, to taki, który:

  1. Od dziecka/ od wielu lat programuje
  2. Gdy gra i interesuje się grami komputerowymi, wtedy ma wyobraźnię na tworzony/projektowany program lub aplikację.
  3. Ma same piątki.
    To ostatnie mnie trochę zdziwiło bo gdzie doświadczenie. Z jednym punktem zgadzam się -->1.
    A jak jest waszym zdaniem?
18

Dobrzy programiści, to ci, którzy dobrze programują.

3

user image

3

20in4h6spap1_t.jpg

0

"Są głupie pytania i głupie komentarze". Są komentarze, które nie nawiązują do tematu, są komentarze gdzie komentująca osoba nie chce z komentować dany temat. jeżeli osobnik pyta o wiek kogoś w jakim gronie przebywa i od razu podaje wiek, oznacza, że ten osobnik ma tyle lat. Wniosek? Jeżeli nie lubisz komentować bo wg.ciebie jest głupi temat, to nie komentuj! Ja takiej zasady trzymam się.

3

Weź się nie spinaj. Po prostu wypisałeś punkty, które nie mają nic, ale to absolutnie nic wspólnego z byciem dobrym programistą, ani programistą w ogóle. Wszystkie 3 są naprawdę beznadziejne. Ciężko odpowiedzieć na to poważnie.

Jeśli chcesz wiedzieć coś o programistach (niekoniecznie dobrych), to wiedz, że gdy uważają jakiś temat za głupi, komentują jak szaleni ;)

5

Siedzą na forum hacker.pl od gimnazjum.

1

Idąc dalej. Dobry programista to ten co bawił się klockami lego w dzieciństwie (jeśli już na rozwijaniu wyobraźni się skupiamy).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0