Muzyka godna polecenia

1

W tym roku pod choinką znalazłem album Arki Noego "Pan Krakers", który miał premierę 21 listopada. Jeżeli ktoś kojarzy Arkę Noego tylko z repertuarem chrześcijańskim tym razem będzie zaskoczony. Litza i dzieciaki wzięli na warsztat klasykę polskiego rocka, na krążku znalazło się 12 coverów takich zespołów jak Dezerter, Armia, Kult, Perfect czy Oddział Zamknięty. Za stronę muzyczną odpowiada skład z Luxtorpeda. Płyta jest wyjątkowa i zdecydowanie warto jej posłuchać. Na youtube znajdziecie zapowiedź płyty:

Jeżeli ktoś lubi alternatywne granie to nie będzie zawiedziony po odsłuchaniu i obejrzeniu DVD z koncertu Łąki Łan z Przystanku Woodstock 2011. Energetyczna i żywiołowa muzyka w połączeniu z przezabawnymi strojami, w których występuje zespół robi niesamowite wrażenie. Wśród kawałków wykonywanych na koncercie są zarówno kawałki funkowe, rockowe i bluesowe. Na youtube jest do obejrzenia fragment tego koncertu:

Jeżeli ktoś słuchał ostatnio coś wartego polecenia (może dostaliście coś ciekawego pod choinkę) to zapraszam do podzielenie się opinią.

4

Jeśli chodzi o młodsze zespoły, to jeśli ktoś lubi dęty rock, to polecam Plagiat 199:


1

A propos Łąki Łan: przed tym koncertem wylazł Owsiak i powiedział, że teraz bedą mówić, że The Prodigy było dla nich supportem. Po komentarzach na yt widać, że się przyjeło. :-) Faktycznie lepiej grali, ale może to dlatego, że byłem bliżej. :-o

1

Ano arka fajna. Na każdym woodzie jest pogo pod sceną ;p Swoją drogą polecam Luxtorpedę.

Btw. Nie tak dawno piłem z Litzą ;P

1

0

Dostałem płytę Bon Iver - Bon Iver i jak na razie (dwukrotne odsłuchana) wydaje mi się znakomita ale to wyłącznie subiektywna opinia. Nie każdy musi lubić taką muzykę.

0

Jak już przy Litzy jesteśmy to nowa płyta Kazika na Żywo niczego sobie :)

2

0
złoty napisał(a)

Jak już przy Litzy jesteśmy to nowa płyta Kazika na Żywo niczego sobie :)

Plamy na stolcu, kupa na ulicy,
Dziadek siedzi na kalenicy,
Siwe ma włosy na potylicy,
Od węgla dostać można pylicy!

Też umiem pisać słabe teksty. Kazik ostatni sensowny napisał w 2005 roku ("Antoni"), a to i tak rodzynek, bo przez ostatnią dekadę niewiele zdziałał.
Jeśli chodzi o muzykę na nowej płycie, to też d**y nie urywa, nie tylko w porównaniu z PPP, ale nawet z LMDLM.

1

iowa super soccer, nazwa kapeli brzmi smiesznie ale muzyczka ciekawa : )

np:

albo cos bardziej pozytywnego:

2 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 0, botów: 2

Robot: Bingbot (2x)