Muzyka

0

Biorąc pod uwagę, iż na 4p pojawiały się posty dotyczące poszukiwania muzyki (MP3, tytuły, wykonawcy) postanowiłem walnąć przyklejonego posta, w którym możnaby się wypowiadać na ten temat (żeby nie było o tym za dużo postów na forum programistycznym :). Jeśli uważacie, że to zły pomysł, to skasujcie ten post, albo go odlepcie (do moderatorów).
Pozdrawiam.
[dopisane]
Z tym, że nie jest tego tak dużo, to nie jestem pewien, bo jak pisałem ten post, to na pierwszej stronie OT były dwa pytania o muzykę, a o kotkach i myszkach to nie widziałem ;p. Sam nie byłem pewny, czy napisać czy nie i po to dodałem, żeby usunąć jak głupi pomysł. A tego typu post ma jakikolwiek powód bytu TYLKO przyklejony, bo inaczej i tak nikt by go nie znalazł i jakby chciał o coś zapytać (z muzyki) to napisałby osobny temat. Niepodoba się? Wporządku... To była tylko skromna propozycja...

0

Te pytania są tak rzadko, że nie widzę sensu trzymania wszystkiego w jednym wątku (i to przyklejonym).
Jestem za usunięciem tego topicu.

/* Mi ankaux */
//dryo ty ... :P gadaj po polskiemu bo ci nawiedze osiedle :) - lofix

//kamawa nai - Marooned :-*

//maniacy - ponosi was -lof

/* Ja twojego czeskiego czy tam rosyjskiego też nie rozumiem :P Jakbym chciał, żeby mnie zrozumiano, to bym napisał po polsku, a że mi nie zależało... Zresztą czytałem to w trakcie przerabiania kursu Esperanto ;)
Marooned: co cię nie obchodzi?
*/

//No, nie umiałem napisać "kładę na to loda" :-P - m.M

0

hehe. to możę jeszcze zaproponuj sosobno topic przyklejony dla pytań o filmy, rybki, pieski, kotki... a możę osobne działy???

wiesz co? pomyśl zanim coś napiszesz. [glowa]

0

hehe. to możę jeszcze zaproponuj sosobno topic przyklejony dla pytań o filmy, rybki, pieski, kotki... a możę osobne działy???

wiesz co? pomyśl zanim coś napiszesz. [glowa]

a moim zdaniem to u ciebie cos slabo z linkowaniem pewnych faktow, bo jakos pytan o rybki, pieski, kotki i fallusy nie widzialem, a niefrasobliwych pytan typu "co to za piosenka" widzialem w pyte i pomijajac to, ze mnie irytuja, to kolega zaproponowal jakies rozwiazanie i to calkiem sensowne, wiec jak to sie niedawno nauczyl Marooned mowic, "klade na to loda" ze ci to nie pasi.

Propunuje zalozyc dzial "AllStars" z podpisem "tylko dla gwiazdorow".

//

jak to sie niedawno nauczyl Marooned mowic

  • nie tak niedawno, bo jakieś 9 lat temu (text chyba z Gamblera :-P) - Marooned
0

Ja mam świetne rozwiązanie. Chcecie nowy dział dot. muzyki?
Proszę:
http://forum-muzyczne.net/
Wybierajcie sobie jaki tylko chcecie.

0

Kuba, my saviour! Gdzieżeś taką stronkę wyczaił - thnx [browar].
(tylko nie odpisuj, że w necie :-P)

0

Ja mam świetne rozwiązanie. Chcecie nowy dział dot. muzyki?
Proszę:
http://forum-muzyczne.net/
Wybierajcie sobie jaki tylko chcecie.

Nie wiem czy takie świetne .
Kilka gatunków rocka , metalu , pop itp . Wszystko to w osobnych działach . A dla fanów elektroniki co ?? Dział Techno . :|
Jest tyle rodzajów elektroniki ... Szkoda gadać . Mogli chociaż nazwać to Elektronika . Tak to biedni fani Prodigy , czy Chemical Brothers muszą wchodzić do działu , który większość osób kojarzy jedynie z umcy umcy . Coś mi się zdaje , że twórcy tamtego forum słuchają metalu ...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1