Wątek zablokowany 2011-10-18 18:31 przez Demonical Monk.

Strona główna projektu: PhotoMake 2.0

1

Zamiast spamować tutaj postanowiłem zrobić stronę główną projektu. Po 1 przyda się do innych rzeczy po drugie nie będę tutaj spamił co chwilę nowościami dotyczącymi projektu.

A więc mam małą prośbę: poprzedni topic można usunąć jeśli komuś by przeszkadzał.

A teraz nieco o stronie. Aktualnie nie ma tak za dużo, ale już niedługo opisane zostaną ze szczegółami wszystkie możliwości jakie do tej pory są zrobione. Opisane zostaną narzędzia etc.

Aktualnie strona wygląda tak:
http://photomake-2.manifo.com/

W planach mam:

  • zrobienie filmów instruktażowych
  • Opisanie narzędzi aktualnych
  • Opisanie paska menu
  • Opisanie filtrów

Strona będzie systematycznie się rozwijać i pojawiać się na niej będą nowe informacje o projekcie.

2

Polaczek - naucz się robić strony, które nie wyglądają jak z początku lat 90...

0

Logo dobre, prosto z Photoshopa :D.

0

I popraw błędy ortograficzne.

0

@endless:

<meta name="generator" content="Manifo.com" />

Żeby programista nie potrafił strony złożyć, tragedia.

@polaczek17, lepiej załóż jakiegoś devbloga, będziesz miał możliwość informowania na bieżąco o postępach prac, zainteresowani będą mogli podpiąć sobie rss. Tylko nie zapomnij umieścić do niego linku tutaj.

0

Z góry przepraszam za błędy. Wynikają one z tego, że strona jest robiona dosłownie w biegu. I tu właśnie też jest kwestia tego, że nie mam czasu budować strony od zera bo zajęłoby mi to za dużo czasu. Nie mam po prostu jak. A strona według mnie wygląda całkiem całkiem.
Co do loga prosto z PhotoShopa to wiem, że śmiesznie to wygląda :D Ale muszę na razie tak to zostawić, a jak program się rozwinie to zrobię w nim logo. No na razie nie mam innej możliwości mimo, że faktycznie to trochę śmiesznie wygląda program graficzny korzystający z innego :P

No cóż strona musi być zrobiona na zaraz. Trochę mnie przycisnęło i nie mam możliwości inaczej tego zrobić. Niemniej nie sądze by było źle pod względem wizualnym. Za ortografy wezmę się już za godzinkę.

0

Więcej byś skorzystał, gdybyś postawił gdzieś jakiegoś mantisa i podlinkował tutaj.

0

Myślałem o tym, ale chcę zrobić filmy instruktażowe pokazujące jak łatwo korzystać z niektórych funkcji w programie. No i co najważniejsze program będzie opublikowany na spinaczu gdzie Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania rozpoczęła projekt "Internetowa ogólnopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji – platforma współpracy SPINACZ”, a niestety wymagają tam aby projekt miał własną stronę domową :(
I stąd cały pośpiech.

0
photomake-2.manifo.com napisał(a)

PhotoMake 2.0 to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji na rynku

Ekhmm... brakuje chyba "będzie" po "to" :]

I te zrzuty bez Alt'a (Alt + Prt Scr). Kieeedyś już Ci to było mówione chyba.

Ogólnie - powodzenia. Bardzo ciekawy jestem jak Ci to wyjdzie.

0

Kiedy udostępnisz źródła PhotoYebatora i czy będzie to Otwarte czy Wolne Oprogramowanie? Pewnie wolne, szybke pewno nie jest.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0