Krzyż 2.0

0

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka-o-krzyz/nowy-krzyz-stanal-przed-palacem,1,3743576,wiadomosc.html

Ja od początku wiedziałem że sprawa nie skończy się na wyniesieniu krzyża... Mohery znów mają zabawę :D .

0

Przyglądała się temu kilkunastoosobowa grupka młodych ludzi - do żadnych incydentów nie doszło. Przechodnie reagowali obojętnie. W pogotowiu pozostawało kilkunastu funkcjonariuszy policji i straży miejskiej.

Szczególnie cieszy mnie zdanie Przechodnie reagowali obojętnie. Z nimi trzeba jak z dziećmi w podstawówce, jak nie będziesz zwracał uwagi to przestaną się popisywać..

0

No nie wiem... Popis to jedno, a drugie że to fanatycy. Jakby ich całkowicie ignorować to by dopiero wsiedli na głowę... Ale generalnie cała afera zaczęła już się robić męcząca. Więc mam nadzieję że a tym 2 krzyżu się skończy i mohery się kulturalnie wyniosą w terminie o którym napisali.

Chociaż.. Może fajnie byłoby mieć kolejny pomnik ;P

0

Kulturalnie, to będą co roku pielgrzymki pod pałac robic. W końcu ten cyrk stanie sie naszą tradycją narodową. "obrońcy krzyża" Jak to brzmi w ogóle..

0

[CIACH!] Czy koło odnowy w duchu świętym przestanie robić sobie wreszcie jaja z tego krzyża? To już przestaje być śmieszne po kilku miesiącach... Dał im ktoś w ogóle prawo żeby sobie tam krzyż stawiali? Spałować wszystkich za stawianie oporu i nielegalne manifestacje - będzie spokój. Krzyż 1.0 przenieść wreszcie tam gdzie powinien stać (czyli w kościele) i dać sobie z tym wszystkim spokój.

No ale oczywiście trzeba robić burdel, Kaczyński musi narzucać Komorowskiemu swoje warunki, a potem znowu żalić się że prezydent jest pierwszym wrogiem PiSu bo szuka kompromisu zamiast ulegać jego idiotycznym szantażom. Te dziadki które biegają pod krzyżem - założę się że pierwsza grupa inwalidzka, a pół świata to objeździ, ludziom d**y na zawraca i wróci do sanatorium...

0

Jak mówił Kaczanow, 11 listopada krzyż ma zostać zabrany na łódź motorową i Wisłą popłynie do Gdańska. Miniatury tego krzyża, z napisami "Wytrwamy" i "Polsko, obudź się

Dlaczego nikt tych biednych ludzi nie wy*bie gdzieś w kosmos bliżej Pana Boga.
http://demotywatory.pl/1990602/Panowie

0

no kuźwa.. :(
na pierwszej stronie Flame'u tylko jeden NIE jest polityczny.
My tu programiści czy co jesteśmy?

Nawiązując do demotywatora z posta dzejo - w końcu 4p zmieni logo z 4p na jakieś antyPiS_vs_(anty)PO i nazwę na 4PO (tudzież 4PiS)

0
dzejo napisał(a)

http://demotywatory.pl/1990602/Panowie
Niezłe... A co do moherów: pozostaje mieć nadzieję że jeśli ci się wyniosą to nie przyjdą inni.

Ale ja się pytam: jakim prawem? To nie ich teren, dodatkowo siedziba głowy państwa więc nie powinno być tam żadnych symboli religijnych (kościół mógł sobie rządzić i palić wiedźmy na stosie w średniowieczu). A tu przychodzi banda popaprańców i nie można nic zrobić? Jakby chuligani chcili zrobić grafitti na pałacu to chwila moment by ich już nie było... To każdego przestępce można spałować, ale starowinki która jest przestępcą nie można?? (no może przesadzam z tym przestępstwem ale...). WTF?

0

oni robią manifestację przed siedzibą prezydenta, nie można im tego zabronić
jak pielęgniary zrobiły białe miasteczko przed sejmem to jakoś wam nie przeszkadzało [!!!]

0

no kuźwa..
na pierwszej stronie Flame'u tylko jeden NIE jest polityczny.

W końcu polska polityka to język nienawiści :) Idealnie nadaje się do Flame.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1