Elektroda 2.0

0

Jako student czasem mam problem z niektórymi zadaniami z elektryczno-podobnych przedmiotów z studiów.

Czasem nie jestem w stanie samemu wymyślić rozwiązania, więc muszę albo skorzystać z pomocy znajomych lub korepetytora, albo po prostu wystarczyłoby napisać na jakimś forum i ktoś może by pomógł.

Polecicie jakieś aktywne forum coś w stylu elektroda, ale nie elektroda, bo ludzie z elektrody to dramat? Może być polskie, może być angielskie.

Pytam na serio, dzięki.

0

elvikom - www.elvikom.pl
A dlaczego ludzie na elektrodzie Ci się nie podobają? Tam jest mnóstwo specjalistów w swoich dziedzinach.

1

Pewnie dlatego, że na elektrodzie nie można zadać podstawowych pytań czy nawet pytań, które zawierają w sobie odpowiedź, ale autor chce potwierdzenia. Zaraz zjawia się osoba zaczynająca pie***lenie:

  • "o jak proste, do książek"
  • "było zamykam temat i leci warn"
  • "to powinieneś wiedzieć"
  • "sprawdź w dokumentacji, google" - c**j z tym że autor poprosił o prostsze wytłumaczenie lub pomoc w rozwiązaniu wątpliwości

Albo najgorsze co może się wydarzyć to odpowiedzi niezwiązane z tematem i celowe zwodzenie autora. Pytasz o coś jak zrobić i zamiast dostać konkretną odpowiedź lub przydatne wskazówki czy kierunek drogi to zawsze prędzej czy później przyjdzie mądraliński i nie odpowie wprost na konkretnie zadanie pytanie. Nie mam zamiaru nikogo obrażać i uogólniać, ale bardzo spory odsetek użytkowników ma mentalność prlowską "nie podzielę się, nie powiem pomimo że wiem".

To forum w porównaniu z elektrodą stoi na wyższym poziomie kultury użytkowników. Nawet jak trafiają się pytania o takie podstawy podstaw, które można wyguglać to mimo to ktoś rzeczowo i bez złośliwości potrafi odpowiedzieć, nie ma tutaj w takim stopniu tej toksyczności, którą idzie wyczuć wchodząc na fora elektroniczne.

3
Wesoły Wesołek napisał(a):

A dlaczego ludzie na elektrodzie Ci się nie podobają? Tam jest mnóstwo specjalistów w swoich dziedzinach.

Masz zasilacz z czarnej listy, zamykam.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1