Projekt z Java RMI - pomysł

0

Mam problem z wymyśleniem, jaką aplikację w Javie RMI mogłabym napisać jako pracę magisterską. Aplikacja "forum" już niestety jest zajęta. Ma ktoś jakiś pomysł na cos fajnego?

0

Może na przykład rozproszony system obliczeniowy?
Masz serwer który robi za load-balancera, masz węzły obliczeniowe i masz klientów którzy zlecają zadania obliczeniowe. Ale to moze być trochę za łatwe jak na mgr..

0

Nio też myślę, że za proste ... przychodzi mi do głowy czat, ale co poza tym?

0

Wydaje mi się że musisz zmienić podejście: nie szukać tematu projektu powiązanego z RM, tylko wymyślić ciekawy temat a potem zastanowić jak polepszyć skalowalność rozpraszając coś za pomocą RMI (albo innej technologii typu CORBA czy ICE)

0

No i właśnie z tym mam problem: z samym pomysłem. Kompletnie nie wiem, o czym bym chciała napisać. O czym napisać, żeby było to jednocześnie w pewnym sensie 'nowe', ale też jakoś przydatne, i przyjemne w pisaniu ... Myślałam, że moze ktoś z Was mógłby podpowiedzieć;)

0

Ale skąd my mamy wiedzieć co cię interesuje? Rozumiem ze przez 5 lat studiowałaś informatykę. To chyba masz jakieś swoje ulubione działy? Sieci? Grafika? Sztuczna inteligencja? Może jakieś bardziej teoretycznie zagadnienia jak Algorytmika albo Teoria Złożoności Obliczeniowej? Albo Automaty/Kompilatory?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0