Pomysł na projekt.

0

Hej Wszystkim,

Co doradzilibyście do napisania projektu w celach edukacyjnych? Generalnie webowa apka mnie interesuje, chciałem zrobić więcej logiki biznesowej, nie interesują mnie same CRUD-y. Może praca z jakimś API? Macie jakieś pomysły? Generalnie chciałbym popisać jakieś reguły biznesowe, coś co można później testować :) bo pisanie ciągle CRUD - ów mija się z celem:)
jakieś pomysły? ktoś coś doradzi?:) Generalnie chciałbym użyć Java 8, Spring Boota, Spring Data, tak myślałem o bazie zamiast SQL to użyć NOSQL i MongoDB albo ElasticSearch'a? Wplątać w to wszystko Angulara, którego mógłbym się też nauczyć :) Jakieś testy jednostkowe, JUnit czy TestNG z Mockito :) Chciałbym poszerzyć swoje kompetencje. Doradzi ktoś jakiś pomysł?

0

Fajne i bardzo proste API jest od SendGrid. Darmowe konto pozwala na wysłanie 100 emaili... dziennie :P.
Mnie to ostatnio zaciekawiło, a jako, że jeszcze się sam w webie nie bawię to stworzyłem program porównujący stronę internetową ze wcześniej pobraną wersją, który w razie zmian miał wysłać maila. Skonfigurowałem (to zbyt ładnie powiedziane) Heroku, wrzuciłem i odpalało się co 6 godzin ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0