Brak podwyżek w firmie

3

Najpierw znajdź nową pracę, a potem (jeszcze przed złożeniem wypowiedzenia) wygarnij szefowi - że myślałeś, że macie fajną relację, a jednak się okazało, że traktuje Cię jak niskiego sługusa za małą kasę. Nie przejmuj się czymś takim jak brak palenia mostów - z takimi Januszami do kwadratu palić mosty trzeba.

3

Szef manipulant nawiazal z Toba prywatna relacje zebys czul wyrzuty sumienia chcac odejsc z firmy. Masz robic za miske ryzu i przyjmowac czule slowka i pochwaly ;)

8

xD szef cię książkowo urobił do tego stopnia że ty się jeszcze zastanawiasz zamiast wybuchnąć śmiechem na taką propozycje. Trochę jak ten kawał:

Jaki jest szczyt dyplomacji?
Powiedzieć komuś Spie**** w taki sposób, aby zaczął odczuwać narastające podniecenie na samą myśl o zbliżającej się wyprawie...

Ten twój szef pewnie kasę zamiast na podwyżki wydaje na kursy NLP

1

Budżet budżetem (w sensie, że jak ci nie odpowiada budżet, to zawsze możesz się zwolnić i pójść tam, gdzie więcej zapłacą), ale to jest niepokojące:

brakowało kasy na nowy sprzęt (mieliśmy projekty i kasę zarabialiśmy, tylko mniej niż wcześniej, ale większość szła do kieszeni szefa.

Toż to klasyczny przypadek januszostwa. Taki typowy Janusz, co przyjeżdża lambem, a programiści pracują na 486 w DOSie w piwnicy bez okien.

Szef stworzył ze mną taką przyjacielską relację - często przychodził pogadać, chwalił mnie przed innymi, tylko finansowo nic ine zyskałem.

Niektórzy ludzie mogą być fajni jako ludzie do pogadania towarzysko, ale niekoniecznie jako szefowie czy współpracownicy.

mam 4 lata doświadczenia i 5800 Brutto na UOP.
Co byście zrobili na moim miejscu?

To zarobki w Javie tak mocno spadły już, że nie ma innych firm za więcej? ;) Czy może Syndrom Sztokholmski i niechęć do pozostawiania sympatycznego szefa samego?

W poniedziałek chciałem złożyć wypowiedzenie - mocno nim to wstrząsnęło - powiedział żebym poczekał i zastanowi się ile mi może dać. Wczoraj przyszedł i zaproponował 200zł więcej.

:D

4

please powiedz ze to fake :D dymando 2021 award goes to........

0

Polecam poćwiczyć pod rekrutacje, sporządzić ładne CV i aplikować na oferty z justjoin/nofluff. W kontaktach z potencjalnymi pracodawcami nie celować w dolne widełki, tylko w górne.

1

Tymi 200zł nawet pensji Ci nie zwaloryzował

3

niby wyksztalceni ludzie a daja sie dymac w januszexach na maxa ;)

3

5800 PLN na miesiąc przy 4 latach doświadczenia to mogła być akceptowalna pensja ponad dekadę temu (2010 rok). Dzisiaj to śmiech na sali.

Edit: tutaj nie ma co dyskutować, tutaj trzeba zmienić pracę.

0

Uuuu, to nawet ja mam więcej w PHP xD Panie, uciekaj.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0