Praktyki

0

Za 3 miechy wybieram się na praktyki(technikum IT). Programuje od 3 klasy gimnazjum(solidnie) przy androidzie jestem 2 lata. Chciałbym, żebyście mi powiedzieli czy mam jakieś szanse i czy bym sobie poradził jako programista android.
Od jakiegoś miesiąca tworzę aplikację która prawdopodobnie pójdzie na konkurs(bo będą tam potencjalni pracodawcy), ale początkowo chciałem sprawdzić czy zrobię coś poważniejszego.Przedstawię ją później bo zawiera sporą część mojej wiedzy(z oczywistych względów jej nie pokażę).

Co umiem.
java kotlin(to co chcę umiem w obu zrobić),dagger2 znam ale nigdy nie robiłem nic gdzie miałoby sens stosowanie ,mvvm (przydaje mi się),firebase, znam zasady SOLID itd, Umiem obsłużyć gita na własne potrzeby ,Znam pare wzorców projektowych zdarzyło mi się stosować je stosować mając uzasadnienie jak fluent builder i singleton itd, i inne duperele, to co sobie wymyślię jestem w stanie napisać.

Napisałem ją w kotlinie 3 K linii. Krótko opiszę
Jest to aplikacja wakacyjna typu wakacje pl lub trivago. Każdy zarejestrowany może dodawać oferty lub rezerwować(wszystko trafia do firebase(zdjęcia itd)).Aplikacja ma też lokalną bazę( roomdatabase) która ma ograniczyć ruch w sieci (np oferty dodane przez użytkownika nie muszą być cały czas).Stosuje mvvm przy pobieraniu danych. Jedynie zostało mi dodanie płatności.

0

To czy się nadajesz najlepiej oceni potencjalny pracodawca. Jeśli twoja praca dostanie się na ten konkurs, będziesz miał możliwość pogadania z potencjalnymi pracodawcami to skorzystaj z tej szansy i nawet jeśli nie wygrasz to aplikuj z przypomnieniem, że mieliście okazję poznać się tu i tu i czy może byliby zainteresowani przyjęciem cie jako stażysty. A jeśli nie tak to po prostu szukaj firm i wysyłaj CV, a oni sami zweryfikują czy się nadajesz.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0