Czy udało mi się oszukać system?

1

W zeszłym roku w lutym zacząłem się uczyć programowania (js). Nie skończyłem studiów informatycznych, mam tylko LO. Przez jakiś czas szukałem staży albo pozycji juniora ale nikły odzew, a jak już poszedłem na kilka rozmów to i tak wybierali kogoś innego. Niedawno udało mi się załapać od razu na pozycję regulara we front endzie jako programista pewnego portalu z ukrainkami. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale to portal randkowy powiedzmy. Czy udało mi się w ten sposób oszukać system czy tylko ja mam takie wrażenie? Czy firmy będą poważnie traktować taką pracę?

1

Tak, tak

0

Załapałem się jakieś 2,5 roku temu na podobnych zasadach do pracy. Ale tu jest pewien problem. Wszystko to czego na ten moment kiedy się załapiesz nie umiesz a udajesz doświadczonego kiedy to nim nie jesteś wyjdzie wcześniej czy później w pracy. Kiedyś się niestety w ten sposób boleśnie przejechałem na jednym projekcie.

4

Czy naprawdę myślisz, że przyszłego pracodawcę obchodzi, czy robisz system zarządzania zgłoszeniami czy sex-anonse dla pań z Ukrainy?

Ważne, żeby to było zrobione dobrze, żebyś umiał pokazać, że wiesz o co w tym chodzi, że masz to ładnie napisane, że użyłes jakichś fajnych frameworkow. Branża praktycznie nie ma znaczenia, liczy się doświadczenie komercyjne oraz to, co sobą reprezentujesz.

0

Oszukałeś system? Możesz i zaczać od seniora, ale jaki Ci płacą za to 5k netto to dla mnie żadne oszukanie systemu tylko podbijanie ego nazwą stanowiska, ja jestem regularem i jakbym dostał ofertę na juniora za 15k netto to nie miałbym problemu, żeby z niej korzystać (zakładając, że reszta warunków też będzie ok). To ile dostałeś na tej pozycji regulara? ;)

1

Ja sam bym dopłacał 2,5 netto żeby pracować tam gdzie ty :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0