Praca zdalna w JS, PHP czy C#

0

Witam serdecznie,
Mam paroletnie doświadczenie w PHP. Chciałbym zacząć pracę zdalną i przy okazji zastanawiam się czy nie warto byłoby zmienić technologii ;)
Interesuje mnie backend. JS (Node), C# lub pozostanie w PHP. W PHP muszę ogarnąć jakiś framework (póki co pracuję w "czystym" php).

Co możecie polecić? Da się znaleźć coś ciekawego w Node/JS lub C# zdalnego na początku kariery? Czy lepiej pozostać PHP i nauczyć się jakiegoś frameworka?

0

Złap sobie coś zdalnego w tym PHP'ie - teoretycznie powinno być łatwiej niż w c# czy node.
A w międzyczasie możesz ogarnąć na spokojnie node czy tam C#.

0

tak, teraz robię php (z czegoś żyć trzeba). Zastanawiam się tylko przyszłościowo, czy lepiej siedzieć w zdalnym php czy JS/Node/C#... Z c# chyba ciężko?

0

PHP odstaje finansowo albo pod względem ilości pracy? Nie znam się na tym języku ale z tego co czytałem na tym forum to wcale nie jest tak źle z tym PHP. Wydaje mi się, że wręcz lepiej niż z C#.
Przejrzyj sobie oferty pracy zdalnej pod kątem poziomu doświadczenia i lokalizacji (PL/zagranica) i zobaczysz gdzie jest większe parcie. Z Twojej trójki na pewno wygra JS ale pytanie jak będzie z rozpoczęciem pracy zdalnej w technologii, w której nie masz doświadczenia

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0