Praca Zdalna

0

Witam,

Jestem obecnie uczniem technikum, 3-cia klasa, technik informatyk. Staram się znaleźć jakąś fajną pracę, która odpowiada moim zainteresowaniom. Chcę sobie trochę dorobić, ale nie widzi mi się po prostu robienie w gastro. Myślałem o pracy w jakimś sklepie, np. x-kom, komputronik, rtv euro agd, ale tam albo musisz być po maturze, albo nie szukają nikogo na weekendy.

Dlatego szukam coś w stylu:

Redaktor (Zdalnie)
Front - End Dev (Zdalnie)
Obsługa sklepu internetowego / aukcji na allegro (Zdalnie)

Może ktoś będzie wiedział i mi pomoże, gdzie mogę szukać tych ofert? Wiem, że są portale typu useme, freelanceria, fleenacerzy itp, ale na nich jest duża konkurencja i znalezienie jakiejkolwiek pracy jest dość trudne, bo wiadome, że ktoś wybierze kogoś kto ma 100 wykonanych zleceń i ocenę 4.7, a nie kogoś kto w ogóle nie ma projektów.

Proszę o polecenie innych miejsc, stron internetowych, gdzie mogę znaleźć oferty pracy na stanowiskach opisanych wyżej.

Pozdrawiam

0

Nie dostaniesz pracy zdalnej bez żadnego doświadczenia. Nie chodzi o Ciebie, tylko pracodawców.

0

Jeśli chodzi o front - end to może być trudno, ale redaktor i obsługa sklepów internetowych - tutaj nie powinno być tak trudno.

1
itsme napisał(a):

Nie dostaniesz pracy zdalnej bez żadnego doświadczenia. Nie chodzi o Ciebie, tylko pracodawców.

Nie zgadzam się. Moja pierwsza praca była w pełni zdalna jako junior python dev. Także da się. Owszem, nie jest to łatwe, ale jest taka możliwość.

2

@itsme: dostanie, ja tak całe życie robie ;)

@Dev.MaD sprawa jest prosta, albo masz dobre portfolio, albo robisz po kosztach jak każdy freelancer na początku, żeby te portfolio zdobyć. Za pierwsze moje zlecenie dostałem 700zł a robiłem miesiąc, Z każdym kolejnym szło coraz lepiej.

0

@mr_jaro: na początku działaność jako freelancer wystawiłeś faktury?

0

Działalność i faktury przy dłuższym, cyklicznym okresie na początku starczy dzieło/zlecenie, raczej natłok prac ci nie grozi ;)

0

Tu nie chodzi o natłok pracy, tylko o odprowadzanie podatku z takich 200zł za wykonane zlecenie, jeśli klient będzie chciał fakture :p

2

Na początku umowa o dzieło. Jeśli robiłeś zlecenie do osoby fizycznej to idziesz do us, odejmujesz 50% kosztów uzyskania przychodu i odprowadzasz z reszty 18% podatku czyli ogólnie 9% od całej zarobionej kwoty. Jeśli robisz dla firmy, to ta firma musi odprowadzić podatek i bodajże do końca lutego następnego roku przysłać ci pit-11.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1