Nie ogarniam w pierwszej pracy juniora

0

Tak jak w temacie. Totalnie mi nie idzie. Zadanie, które inni robią w 1 dzień zajmuje mi 4-5 dni. Czy to normalne ? Mam wrażenie, że tylko opóźniam pracę zespołu.

2

To nawet bardzo normalne. Nie przejmuj się tym i nie poddawaj. Pytaj innych i próbuj próbuj na własną rękę. Z czasem będzie szło coraz lepiej. Po prostu jeszcze wiele nauki przed Tobą.

0

Powiem z wlasnego doswiadczenia. Wyluzuj i nie spinaj sie ! Ja wrecz panicznie sie spinalem przez co, nawet gorzej mi szlo. Ogolnie mialem tez problemy z presja czasu. Byly projekty do skonczenia a ja tak wolno wszystko robilem. Caly czas nad tym pracuje, zebym byl coraz bardziej wydajny, ale juz duzo duzo lepiej mi idzie. I z predkoscia i ze stresem. Po prostu chill. Teraz 5 minut przed demem jestem w stanie opanowac mysli i jeszcze dokodzic cos, jesli cos nie dziala. Wczesniej mialem takiego stresa ze masakra.

0

Dodam, że inni juniorzy robią zadanie w 1 dzień takie które mi zajmuje 4-5dni.

0

Przez takich ludzi jak wy, ta branża spada na psy. Wiele ludzi pcha się do it, widząc jedynie $$$, nie mając uiejetności, ani wiedzy, czego rezultatem jest deadline

0

Nie poszedłem tam dla $$$.

0

Próbowałeś o tym z kimś porozmawiać? Takich rzeczy nie warto dusić w sobie, a inni mogą ci jakoś pomóc. Pomyśl też co cię spowalnia najbardziej.

0

Mówiłem osobie odpowiedzialnej za prowadzenie projektu. Powiedział żeby się nie przejmować bo każdy jakoś zaczynał, ale generalnie jakoś mi to nie pomaga.

0

Powiedz, żeby ci obniżyli pensję wtedy będziesz miał czyste sumienie.

I będziesz otrzymywał pensję adekwatną do wykonanej pracy.

0

Nie mam dużej pensji, więc raczej nie ma co obniżać. Minimalna krajowa to nie ma co obniżać.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0