Roche - opinie

0

Hej, pracuje lub pracował ktoś może w firmie Roche w Warszawie? Jak się pracuje tam developerowi?

0

Na plus: fajna atmosfera, sympatyczni ludzie, jest cisnienie na to, żeby robić innowacyjne rzeczy, są na to pieniądze i czas. Osoby, które chcą rozwijać się po prostu w technologii/projekcie także znajdą miejsce dla siebie. Jest także spora działka utrzymaniowa/supportowa, ale ta jednak jest wyrzucana do firm kontraktorskich z otoczenia.
Stawki zdecydowanie powyżej przeciętnej. Roche zatrudnia dużo bardzo łebskich gosci, także pracuje się z mocnymi ludźmi.

Na minus: duża korporacyjnosć, musisz mieć cele do zrealizowania (tzw. performance plan), a także plan rozwoju (tzw. development plan), dla osoby, która przychodzi nie z korporacji to może szokować. Warto wynegocjować stawkę dużą na początku, po potem z podwyżkami krucho.

0

Praca w mlodym dynamicznym zespole? :D

0

Podbijam. Czy pracował ktoś w Roche przez kontraktornię jakąś np?

1

Ja nie, ale mam znajomego który pracował i narzekał na biurokracje (tzn że jako developer jakies papiery musiał ogarniać niepotrzebne)

1

Ja pracuję i bardzo sobie chwalę, formalności ograniczone do minimum, same nowe projekty i świetni ludzie. Roche ma pieniądze na projekty i nie boi się nowych technologii.

0

Najbardziej korpo-korpo jakie widziałem. Do poziomu, że nie wiadomo: śmiać się czy płakać.
Na kilku zebraniach myślałem, że zaraz ktoś wyskoczy i powie, że to PRANK: i zebranie i cały oddział firmy.
Ale to nie był prank :-(
Pewnie trochę zależy od projektu. Ludzie mili i zabawni, ale tak zniszczonych korpokulturą nigdzie indziej w IT nie widziałem.
Dzięki tej firmie dowiedziałem się co to jest Mordor. Ale to było dawno dawno temu, więc może się wiele zmieniło.

0

Opiszcie Raz a dobrze tą korpokulture a nie płaczecie że wam każą mieć plan do wykonania w robocie...

0

A może ktoś powiedzieć jakie to firmy kontraktorskie współpracują z Roche? Zależy mi na pracy zdalnej, a bezpośrednio w Roche się ponoć nie da...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0