Portfolio aplikacji mobilnych i cv

Odpowiedz Nowy wątek
2016-06-07 02:58

Rejestracja: 4 lata temu

Ostatnio: 4 lata temu

Lokalizacja: Poznań/Lublin

0

Dzień dobry wszystkim,

potrzebuje waszej pomocy, niedługo mam zamiar aplikować na stanowisko junior dev i z racji tego że na koncie mam około 10 apek (wiadomo nie są superanckie, ale żeby cokolwiek pokazać myślę będą spoko) chciałbym je jakoś zamieścić w czymś a'la portfolio tylko nie wiem jak to zrobić. Zastanawiałem się czy wstawiać wszystkie skriny widoków, przejść, funkcji czy wystarczy jedno mainboardu i powiedzmy opis apki. Jeżeli wsadzę wszystkie to przy 10 apkach to portfolio może być "nawalone", zważywszy na fakt że niektóre mają jakąś tam liczbę kontrolerów/opcji. Druga sprawa czy wsadzać skrina z fragmentem kodu?

Mam również pytanie dotyczące cv i ew. listu motywacyjnego. Może jest dosyć prymitywne, ale jako że programowaniem zacząłem interesować się w trakcie studiów zupełnie niezwiązanych z tematem, mam jakieś tam praktyki staże, dorywcze pracki. Czy to wszystko też zamieszczać? Chciałbym też wiedzieć co z listem motywacyjnym? Jakieś sugestie co w nim najlepiej zawrzeć?

Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Pozostało 580 znaków

2016-06-07 08:43

Rejestracja: 4 lata temu

Ostatnio: 9 godzin temu

Lokalizacja: Polska, Poznań

0

Cześć,

w mojej opinii wybierz kilka 2-4 najlepsze aplikacje, może 2-3 zrzuty ekranów na aplikacje i krótki opis. Najlepiej wejdź na stronę jakiejś firmy tworzącej aplikacje mobilne i zobacz jak oni je prezentują. Zamiast foty kodu daj linki do githuba! może ktoś zajrzy :P, mam małe doświadczenie w rekrutacjach ale u mnie ewentualnie ktoś sprawdził opis aplikacji i ogolną strukturę projektu.

Jeśli te praktyki i staże są związane z programowaniem / stanowiskiem na jakie aplikujesz to wpisuj.
Z listem spotkałem się tylko w jednej rekrutacji, na którą nie dostałem odpowiedzi więc się nie wypowiem.

Pozdrawiam.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0