Młodszy programista java Wawa

0

Idę jutro na rozmowę rekrutacyjną. Mam rok doświadczenia jak młodszy programista Java. Znajomość JAVA EE,Spring i Hibernate. Myślicie,że 4 tys. netto to dobra stawka? Miasto jak w tytule Warszawa.

0

Tak

0

Spróbuj wyżej negocjować na początku np. 4,5k - 5k netto. Jak się nie zgodzą to dopiero wtedy obniż. Nic nie tracisz na tym.

0

Jeśli to co umiesz zrobić jest warte gdzieś 2 razy tyle to tak. W wielu firmach z pewnością będziesz miał możliwość wzięcia udziału w projektach, które na siebie tyle zarobią, jednak nie będą to wszystkie firmy.

IMO dobra stawka wyjściowa, pewnie możnaby dobrze performując na rozmowie/testach wyciagnąć 1-2k więcej, ale to już zależy jak dobrze umiesz się sprzedać.

0

W Wawie tyle można zarobić po 3 miesiącach doświadczenia, więc raczej celowałbym w co najmniej 5k.

0

Wy sobie chyba teraz robicie jaja. 5k netto dla osoby po 3 miesiącach doświadczenia? :D :D Czyli 7k brutto i 8,5k kosztów pracodawcy? Już to widzę ;] 5 brutto to jeszcze może ale raczej z trudem.

0

5k netto na umowę o pracę z rocznym doświadczeniem rozumiem, że jest możliwe... Teraz pytanie, czy firmy chętnie godzą się na b2b (żeby mieć np 12k brutto na fakturę) w takim wypadku?

3

Ale jak ci się z 5k netto zrobiło 12k na fakturze? o_O To jest 8,5k jeśli już...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0