Młodszy programista HTML

0

Cześć mam tylko dwa pytania na jakie zarobki mogę liczyć na stanowisku młodszego programisty HTML? oraz jakie zadanie mogę otrzymać na rozmowie kwalifikacyjnej?.Może ktoś już pracował na tym stanowisku i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami

Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne – mile widziani studenci ostatniego roku
• dobra znajomość języka angielskiego
• dobra znajomość HTML
• dobra znajomość programów graficznych pozwalająca na pracę z projektami graficznymi (Pakiet Adobe)
• kreatywność, pomysłowość i wysokie poczucie estetyki
• operatywność i zdolność czynnego podejmowania niezależnych działań z własnej inicjatywy
• dynamizm w działaniu
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziana

Opis stanowiska:
• przygotowanie i obrόbka HTML
• cięcie grafiki do kodu HTML

Dodam tylko że jestem w trakcie studiów informatycznych (4 semestr studia niestacjonarne) język angielski znam na poziomie B2 dobrze znam HTML/CSS nie mam doświadczenia pracy na tym stanowisku i nie potrafię jeszcze ciąć grafiki do kodu.CV wysłane zaproszenie na rozmowe jest.Dodam jeszcze,że w ofercie proponują umowę o pracę, firma nie jest z branży informatycznej , zatrudnia około 80 osób i znajduje się w dużym mieście.
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :).

0

Sam programista HTML?
Bez niczego server-side?
Bez JavaScriptu?
Bez znajomości frameworków? (Font Awesome, Semantic UI, Bootstrap (...))

Jeśli na wszystkie te pytania odpowiedź brzmi tak, to mi byłoby wstyd z taką elementarną wiedzą już pchać się do pracy, ponieważ tak w sumie to wiesz niewiele, jak na mój gust, i wypadałoby jeszcze znacznie podszlifować swoje zdolności.

0

Dziwne ogłoszenie. Photoshopa znasz? Bo wydaje mi się, że bardziej szukają grafika niż frontendowca. Chociaż nie wiem... Może chcą miec dwa w jednym.

0

Pewnie chodzi o robienie szablonów na aukcje allegro :P

0

Nie mam pojęcia naprawdę.Gdy składałem im CV napisałem że nie potrafię ciąć grafiki ale szybko się uczę.Być może oczekują znajomości tylko html bo innych umiejętności jak css i js chcą sami nauczyć ale tego dowiem się jutro.

0

Skoro szybko się uczysz, to szybko się naucz i wołaj 3000zł netto.

4

Obawiam sie ze z takim skillsetem to Janusz z Mirkiem zaproponują ci pierwszy miesiac za darmo a jak sie sprawdzisz to 1000zł brutto na umowe o dzieło ;)

3

HTML to nie jest język programowania, także programista HTML też nie powinien istnieć.

1

A ja powiem tak - wszystko zalezy od firmy, kumpel tez mial rzekomo taka szmieszna nazwe stanowiska (bo co to za nazwa w ogole), ale orientowal sie ze branza jest rozwijajaca to moze sie rozwinie, sam jeszcze nie wiedzial co bedzie robil, ale sprobowal. No i nie zaluje, dostal 2 miesiace bezplatny staz, przez 2 miesiace zrobil spory postep, dostal pozniej chyba 2k na reke po tych 2 miesiacach, a teraz siedzi we firmie rok i zarobki kolo 5k. Oczywisice zajaral sie chlopak i duzo uczyl bo teraz pisze i w javie i js, ale w js glownie frameworki do aplikacji.

6

Pokaż lepiej jakiś swój program napisany w HTML. Wszyscy chętnie się czegoś nowego nauczymy.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0