Ile mogą jej płacić ?

0

http://it.krd.pl
tam jak przewiniecie w dół na "bohaterowie" (49%). i wybierzecie blondynkę najbardziej z prawej to ile ona moze tu zarabiac?

albo ta druga babeczka, druga od prawej "programistka SQL" ? co ona samym sqlem programuje?

4

Miska ryżu na umowę o dzieło.

3

Napisz do niej z pytaniem.

2

Śmieszna strona, ale trochę za ciężko chodzi (intel i5 bez dodatkowej karty graficznej).

0

Podoba mi się podejście z jajem do tematu. Prawy górny róg-i'm not a bug, i'm a feature ;)

0

taki offtop => tutaj troche wiecej jak to wykonali;) na blogu goscia, ktory tam pracuje http://mnajman.com/Blog/PostD[...]allax-mmark-studium-przypadku

0

Stronka całkiem spoko, myśle że znajdą chętnych.. :) Ale grafik trochę za mocno zafantazjował..

0

Ciężka strona. Tu coś lata, tam się rozwija, siam się kręci... uch.

0

Cześć,

Tu gość, który współtworzył stronę :) Miło przeczytać, że strona generalnie się podoba (i super, że ktoś zauważył naszego ‘robaka’! ). Prawdą jest, że witryna jest dość ciężka i wymaga mocnego sprzętu, ale tutaj boleśnie przekonałem się, że teoria != praktyka. Przeglądarki, mimo że nowoczesne , mają problem z obsługą tak wielu jednocześnie animujących się obiektów. Więc następna odsłona powstanie już pewnie w HTML5 (bo Flashowi mówimy zdecydowanie nie! ). Co do fantazji grafika – również prawda, bo koncept witryny narodził się po kilku piwach :)

Pozdrowienia od całej ekipy IT KRD

2

Przeglądarki, mimo że nowoczesne , mają problem z obsługą tak wielu jednocześnie animujących się obiektów

tyle, że tam się nic specjalnie nie rusza. BTW. jak to jest, że można zrobić grę w HTML5, w której się animuje kilkadziesiąt czy kilkaset divów i nie przycina -- a ludzie robią parę obiektów animowanych na krzyż na stronie i wszystko nagle przycina? Gry (na divach) są jakoś cudownie chronione przed zamulaniem? (po części może to być prawda, ruszające się małe sprajty pewnie będą mniejszym obciążeniem niż duże animowane obrazki z zagnieżdżonym markupem HTMLowym i zagnieżdżonymi regułami... Ale z drugiej strony jest tyle stron pisanych w HTMLu i CSS które da się otworzyć bez zamułki. Może jakiś błąd sztuki osób, które się tym zajmują, a nie wina technologii? (BTW ja tam flasha nie widzę, nie wiem jak było od strony developera, czy to było kompilowane z Flasha do HTML, bo na produkcji wszystko jest w HTML, tyle że nie 5 a XHTML, wg doctype).

Korzystamy z popularnych języków i technologii: od Windows Forms, poprzez WPF, WCF, ASP (Webforms i MVC), kończąc na Html i JavaScript.

sugerowanie, że korzystanie z "popularnych języków i technologii" jest oznaką profesjonalizmu.

5 MLN LINII KODU
I CIĄGLE ROŚNIE

sugerowanie, że liczba linii kodu i jej wzrost to dobra rzecz

16 MLN ROZRÓŻNIANYCH
KOLORÓW

Dokładamy starań, by na naszych witrynach używano więcej niż dwóch kolorów.

sugerowanie, że strony powinny być ciapate, bo im więcej kolorów tym lepiej.

Każdy specjalista ma ulubione narzędzia. Mamy własny serwer NuGet, używamy Enterprise Architect, dbamy o kontrolę wersji (GIT, Mercurial).

sugerowanie, że każdy powinien używać innych narzędzi do pracy (jeden GITa, drugi Mercuriala?)

Pasja i rozwój - najnowsze rozwiązania, sprzęt, frameworki

sugerowanie, że żeby otworzyć tę stronę potrzebny jest "najnowszy sprzęt", bo na starszym nie pójdzie (co akurat jest prawdą...)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0