programowanie Jakarta czy Spring jako praca

0

Po skończeniu studiów stoi wybór rozwoju, mam trochę doświadczenia w JEE, programowanie w tym jest jednak dość stresujące czasem, mam jednak pewne ograniczenia i może będę mógł pracować tylko w domu, co warto wybrać Jakarte, może Springa np Spring Boot a może ... ?

0

Spring boot

A co cię stresuje w programowaniu?

0

W tym co cię kręci, nawet jeśli lubisz cobola, javascript czy jakikolwiek język to szukaj w nic pracy. Masz doświadczenie w programowaniu, więc przy zmianie języka masz dużo większe szanse niż osoby startujące od 0 bez doświadczenia.

Znajdź swój ulubiony język i w nim pracuj, nie idź w jave jeśli jej nie lubisz

0

lubię JEE ale wykrywanie błędów ....

0

Nie. Nie lubisz Jakarta EE, czy też Java EE.

Prawdopodobnie tylko nie znasz, dlatego może Ci się wydawać fajne. Java EE to dość stara technologia, która pozwala bohatersko rozwiązywać problemy nieznane na innych platformach. Odpowiada isyotnym potrzebom IT, na miare końca XX wieku.

Odpuść.

Spring to w zasadzie to samo :-(, ale springowcy przynajmniej coś tam unowocześniają i nie śmierdzi tak bardzo zombiakiem. A jak ogarniesz klasycznego springa to i java ee będzie dla Ciebie ogarnialne.

0

Jeśli chodzi o Spring to jakie są ciekawe możliwości oprócz Spring Boot, jak jest z pracą w domu i zleceniami w tej technologii

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0