programista java

1

chciałbym się dowiedzieć co powinien umieć początkujący programista java żeby dostać prace programisty

6

Zwykle musi umieć programować w javie.

4

Nie zaszkodzi mu umiejętność czytania dokumentacji i korzystania z Google ;)

1

A ja myślałem, że trzeba sapera na expercie rozwalać w mniej niż 100 sekund ;/

0

Antoniossss czemu twój "javovy projekt" nie dziala na Linuxie? chcialem sprawdzic a tu klops.

0

W download jest opisane, że niestety TT nie wspiera linucha :( Głównie ze względu na to, że korzystam z natywek np do zahooczenia schowka systemowego, żeby zasysać linki z YT czy wrzuty. W Wine powinien się jednak odpalić - teraz nie startuje bo próbuje dll ładować. Uruchom z parametrem -l 6 -debug powinno coś w logach wypluć. Btw nie za ciekawie to wygląda na domyślnym LaF. Kolejna wersja (już tuż tuż) będzie wyposażona w potężnego JTatto, bardzo ładnie wygląda, nie cieknie tak jak np windows laf.
BTW. Jakby ktoś był chętny do napisania funkcjonalności w c++/c pod linucha to chętny do współpracy jestem :)

0

No i generalnie zupełnie nowy moduł LiveTrakerów tym razem z łądowaniem dodatkowo okładek albumów i wiele, wiele innych + zmiana formy na StickyJFrame - też natywka którą właśnie napisałem :)

0

no odpaliłem sobie pod windowsem i powiem że program ciekawy ale LiveTracker jest troche dziwny, nie bardzo moglem sie polapac :P aczkowiek muzyka grała wiec ok :) moze potrzebujesz kogos do wspołpracy to bym się podjął bo jakies tam umiejetnosci posiadam ale nie mam gdzie ich wykorzystac xD

0

Żeby dostać pierwszą pracę jako programista Java to musisz mieć przynajmniej 2 lata doświadczenia na tym stanowisku... bez tego ani rusz.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1