dzialanie kamer

0

cześć, mam takie pytanie, czy ktoś orientuje się na jakieś zasadzie działają owe kamery? chodzi o takie co są np ba blokach, sklepach etc. Jest jakaś kamera, w bloku jest jakaś skrzynka i w tej skrzynce jest nagranie? czy tylko jakiś system, który przesyła obraz do firmy, która instalowała kamery? wiecie coś na ten teamt, albo znacie jakieś źródła, artykuły?
pozdrawiam.

0

czasem ogląda to tylko ochrona która siedzi w budynku, albo w swojej centrali, czasem ogląda to tylko rejestrator który jest w budynku albo w centrali ochrony, a czasem można to sobie pooglądać na którymś tam kanale swojej kablówki, a czasem nawet poprzez internet i telefon satelitarny siedząc na środku Sahary.
A czasem jest to tylko atrapa z migającą diodką.

0

A czasem jest to tylko atrapa z migającą diodką.
i wystającym kabelkiem, żeby wyglądało wiarygodnie.

A serio to nie wiadomo, czy to się gdzieś nagrywa czy nie. Kamera jest kamera (zwykle słabej rozdzielczości i czarno-biała), a co jest na drugim końcu nie wiadomo. Pomachaj, może jesteś na youtube'ie.

0

Widzę, że święta coraz bliżej:)
Kiedyś montowałem kamery przez całe wakacje. Zazwyczaj szły kabelkiem do rejestratora. Dzisiaj kamerki są nawet spoko,już za 300zł kupisz kamerę z na prawdę ładnym obrazem. Montowaliśmy też kamerki za parenaście tysięcy złotych, ale to było na użytek mojej gminy.. Do kamerki dochodzi jeszcze soft, który kosztuję pareset złotych za każda kamerkę. na pewno są też darmowe programy, ale my korzystaliśmy z płatnych licencji.

1

Tak, a po tym temacie na niebezpieczniku doleci kolejny wpis z serii: http://niebezpiecznik.pl/tag/bankomat/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0