Która to płyta główna??

0

Pomóżcie mi zidentyfikować płytkę [sciana]

Chce znaleźć manual do niej :] ale nie wiem co to [wstyd]

http://celebris.net/~sebo/img_2503.jpeg
http://celebris.net/~sebo/img_2504.jpeg
http://celebris.net/~sebo/img_2505.jpeg

0

To mi wygląda na DELL'a jakiegoś. Jeśli tak, to podaj mi jego Service Tag a powiem Ci co tam masz. Service Tag znajdziesz gdzieś na obudowie (nalepka) lub w biosie na pierwszej stronie.

0
AndRew napisał(a)

To mi wygląda na DELL'a jakiegoś.

:-/

AndRew napisał(a)

Jeśli tak, to podaj mi jego Service Tag a powiem Ci co tam masz. Service Tag znajdziesz gdzieś na obudowie (nalepka) lub w biosie na pierwszej stronie.

Jeśli chodzi o to: BIOS Version 4N4XL0.86A.0008.P02
(to były jedyne przydatne informacje na po\ierwszej stronie :] )

0

Nie napisałeś w poście, więc nie wiem czy takie rozwiązanie wchodzi w grę, ale spróbuj uruchomić windowsa na tej płycie i odpal np. AIDA32 lub SiSoftware Sandra i zobacz co te programy mówią na temat tej płyty.
Może pomoże w idenyfikacji :]

0

Jestem otwarty na <ort>rużne </ort>propozycje ;) , i prawdę mówiąc też myślałem o jakimś 'magicznym' programiku, który by mi powiedział co to jest :]
...ale właśnie instaluję na tym kompie debiana (ort! skompilować jąderko 2.6.13.1 [sciana] ) i sformatowanie dysku by władować Windę raczej nie wchodzi w rachubę :P

0

W takim razie polecam UBCD lub EBCD (UBCD jest lepszy), pakiet programów diagnostycznych. Ściągasz .iso za free, wypalasz i bootujesz z cd. Może któryś z zawarytych tam programów pomoże Ci. ;)

Możesz też pożyczyć od kogoś dysk twardy z Windowsem.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1