połączenie z netem

0

Mam połączenie ISDN w telekomunikacji (i pakiet 15 godzinny). Czasami muszę wybierać numer nawet 30 razy aby się połączyć z intenetem. Czy to ISDN to takie gó....?

0

Moj kolega ma podobny problem.Musi sie laczyc kilka razy.Wiec to chyba normalne.

0

Ja miałem ISDN i korzystałem z pakietów, ale nigdy nie miałem takiego problemu. Zawsze łączył mi się za pierwszym, dużo szybciej od SDI, tak że ledwo co można było zobaczyć okno połączenia. Możliwe że winą jest program dostępowy, jeżeli z tego korzystasz. Radzę go wywalić, nie ma koniecznosci korzystania z niego, wystarczy odpowiednia konfiguracja połączenia.

Winna może też być konfiguracja połączenia. Wyłącz opcje: "Zaloguj do sieci" - gdy ją włączałem, też rozłączało mi co kilka sekund połączenie. I jeszcze jedno: zostaw tylko obsługę protokołu TCP/IP, inne możesz wyrzucić.

Jakby nie pomogło, wal do TPSA, niech oni się martwią, powiedz, że mama pracuje w telewizji - to powinno przypieszyć sprawę.

0

Moj kolega ma podobny problem.Musi sie laczyc kilka razy.Wiec to chyba normalne.

Hmmm nie do końca tak normalne. U nas w budzie też jest podobny sprzęt tylko szkoła ma wykupiony abonament i się nic takiego nie <font color="red">chszani</span> jeśli chodzi o abonamenty. Mój kumpel ma też pakiet i z tym bywa róznie. Jak ma system <font color="red">zasmiecony</span> to mu się zawsze <font color="red">rozłancza</span> a gdy jest świerzy to wszystko <font color="red">chula</span>.
Najbardziej prawdopodobny może być <font color="red">zrębany</span> program dostępowy albo zła konfiguracja <font color="red">urządenia</span>.

Nie wiem czy to co napisałem ma sens ale może <font color="red">komóś</span> coś <font color="red">pomorze</span> :D

0

A jakiego masz Windowsa? W XP niekiedy są problemy z połączeniem, jeśli system wykryje, że jest nielegalny...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0