Platforma B2B z API do integracji

0

Witam.
Szukam aplikacji stricte B2B (www) do wdrożenia z możliwością integracji własnego oprogramowania (API) z językiem polskim. Najlepiej jakby można było hostować "u siebie" z uwzględnieniem, że to serwer Windowsowy.

3

@AdamWox:

Bosch ... ale pytanie to zadałeś tak szerokie i tak mgliste jak student. Obejmuje wszystko ... od Worpressa poczynajac.

0

Bez przesady 😂 aż tak nisko nie upadłem. Nie bardzo wiem jak mam zawęzić poszukiwania. Jak masz jakieś pytania to ja chętnie na nie odpowiem.

2
AdamWox napisał(a):

Bez przesady 😂 aż tak nisko nie upadłem. Nie bardzo wiem jak mam zawęzić poszukiwania. Jak masz jakieś pytania to ja chętnie na nie odpowiem.

Za ChRL nie wiem czego szukasz, a) serwera webowego z polska skórką (dla amina) b) dowolnej aplikacji na jakiej marżę zgarnie (dla handlowca)
c) Jaka mniej więcej dziedzina-branża te aplikacji (dla kogoś, kto chce dać usługi kompetencyjne) ?

2

A co to za aplikacja b2b ma byc? Do czego?

0

Ok, teraz rozumiem, a więc...

Aplikacja B2B jest dla klienta, który handluje hurtowo - zapalniczki, zapalarki, "smaki" do e-papierosów itp itd. - chciałby swoją platformę do indywidualnej obsługi klienta hurtowego, dla którego mógłby przypisywać rabaty, niestandardowe ceny, promocje, taki e-commerce ale tylko dla zalogowanych/zarejestrowanych.

Ogólnie plan był taki, że miałem dla niego to "całe" napisać na tyle na ile on tego potrzebuje i coś tam już miałem, ale temat został odroczony, zakurzył się, zaczęły wychodzić nowe wymagania od klienta, których sam nie byłem w stanie zrobić. Jednymi z głównych wymagań jest mobilka na iOS oraz obsługa płatności online. Mobilkę ogarnę albo przez PWA, albo sam napiszę, jeszcze nie wiem co iOS, dlatego potrzebne jest API do całego "sklepu".

Dodatkowo dochodzi do tego integracja z system ERP. Ci co mnie znają to wiedzą, ze Comarch Optima, więc jeśli nie hostujemy tego lokalnie to będzie potrzebne API, aby synchronizować zamówienia, towary, kontrahentów z rabatami itp itd. Jeśli hostujemy to ja sobie wtedy swoje API napiszę, bo mam bezpośredni dostęp do bazy aplikacji B2B oraz Optimy.

Głównie chodzi o to żeby bazowy system postawić gotowy, ze wszystkimi smaczkami e-commerce'u, i dostosować do niego integracje mobilną i systemu ERP.

3

Czyli nie mityczny B2B krawaty wiąże usuwa ciąże, a sklep.

Jako że sie rzekło o Wordpressie, to WooCommerce ma wszystkie cechy o jakich mówisz.
łacznie z CAŁĄ polityką handlową / rabatową po stronie weba (a nie ERP) - dla nas kontrowersyjne, ale klient tam chciał dać te rzeczy

Odcięcie sklepu od "Kowalskich" to bez znaczenia, bułka z masłem.

0

Wszystko wskazuje na to, że to może być najlepsze rozwiązanie. Ma faktycznie wszystkie cechy, których potrzebuje 🤔

PS.
Ale w API samego WooCommerce nie ma płatności, czyli będę musiał zrobić swoje?

1
AdamWox napisał(a):

Wszystko wskazuje na to, że to może być najlepsze rozwiązanie. Ma faktycznie wszystkie cechy, których potrzebuje 🤔

PS.
Ale w API samego WooCommerce nie ma płatności, czyli będę musiał zrobić swoje?

SOA# co rozumiesz przez płatnosci ?
Natychmiastowe przez operatorów ?
Mają nIezalezne pluginy, byc może płatne (nie nasze wdrożenie)

Ogólne rozliczenie salda, ze zwrotami, korektami, odsetkami, walutami itd jak to B2B ... bez ksiegowości w ERP nie widzę.

Mój klient ma w d... saldo które widzi w swojej platformie webowej B2B, znaczna większośc i tak "na przelew", istotne saldo to ksiegowość.

Kwestia decyzji w/s założeń.

0

O księgowości to ja nie mówię, bo to mnie nie obchodzi co on z tym dalej robi. Ma z B2B wpaść do ERP i to jest wszystko co na mojej głowie stoi. Mówiąc o płatnościach to mam na myśli na przykład tą mobilkę, które pozwalała by zrobić zamówienie i je od razu opłacić - przelewy24, google pay, apple pay itp. Jeśli tego w API nie ma, to będę musiał pewnie swoje rozwiązanie zaimplementować wykorzystując API od przelewów24, google pay itp itd.

1

Popatrz na system aimeos, generalnie da się na tym postawić wszystko z ecommerce i to kilka razy szybciej niż na magento ale na pewno więcej trzeba podłubać niż przy woocomerce z tym, że no własnie to nie jest wordpress tylko duża libka którą dodajesz do laravela lub symfony i możesz rozbudować jak chcesz.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1