System na pendrive

0

Czy da się zainstalwoać system windows na pendrive?

0

Wpisz to co wpisałeś w treści posta w Google to się dowiesz.

0

Pobierz Rufus'a i utwórz bootowalny pendrive.

1

@Trebuh ale co tu ma do pytania które zadał pytający w 1 poście? Przecież nawet żeby skopiował pliki Windows'a na pendrive i ustawił go jako botowalnego to nic by to nie dało.

0

Ja mam nawet Windowsa na Live CD tak jak systemy Linux. Ładuje się do pamięci. Wgrywam tylko z niego bios, a na desktopie mam Linux.
Windows na pendrive to nie problem. Ale ja mam takie pytanie bo kiedyś pobrałem legalną betę Windows 10 i nagrałem na dysk. Czy teraz jak bym ją wgrał i zaktualizował do stabilnej wersji, będę miał legalny system Windows 10?

0
Czarny Mleczarz napisał(a):

Czy teraz jak bym ją wgrał i zaktualizował do stabilnej wersji, będę miał legalny system Windows 10?
Chyba żartujesz. Takie coś by było zbyt fajne aby było prawdziwe.

0

@Mr.YaHoo Podobno Microsoft ma wprowadzić płatne aktualizacje w Windows 10 dla tych co nie potwierdzą swoich danych osobowych.
Wiem że przez 30 dni mogę używać Windows 10 a po upływie tego czasu Microsoft blokuje system. No chyba , że zablokuje aktualizacje bezpieczeństwa. Mam laptopa na którym był zainstalowany Windows 7, czy ten kod pod spodem mogę wpisać jako aktywacje tej bety ?
http://www.wykop.pl/link/2910[...]ws-10-nawet-jesli-nie-chcesz/

0

Co to za bzdury. Aktualizacja z Windows 7/8/8.1 do 10 jest bezpłatna jakoś do czerwca. Z czego można wnioskować że po czerwcu będzie płatna, albo jej nie będzie (tzn. trzeba będzie zapłacić pełną cenę za Windows 10).

Bezpłatne aktualizacje samego Windows 10 masz gwarantowane tak jak innych produktów Microsoftu: 5 lat od premiery pełny support, potem kolejne 5 lat samych poprawek bezpieczeństwa.

W międzyczasie może powstać jakiś Windows Eleven i czy aktualizacja doń będzie płatna czy nie, tego jeszcze nikt nie wie.

Na razie Microsoft wypuszcza kolejne buildy dziesiątki - coś jak wcześniej service packi, z tą różnicą że pojawiają się też zmiany w interfejsie - i są one bezpłatne.

1
Wybitny Terrorysta napisał(a):

Mam laptopa na którym był zainstalowany Windows 7, czy ten kod pod spodem mogę wpisać jako aktywacje tej bety ?
http://www.wykop.pl/link/2910[...]ws-10-nawet-jesli-nie-chcesz/
A nie lepiej od razu instalować pełną wersję 10-tki?

Co do przymusowej aktualizacji. Mam czysty Win7 SP1 i wyłączone aktualizacje automatyczne. Włączenie powodowało 100% użycie CPU podczas wyszukiwania łatek. A potrafiło to trwać nawet 30 minut. Dziękuję za takie mechanizmy. Zrobiłem format, zainstalowałem czysty system z płytki ze zintegrowanym SP1 i wyłączyłem usługę Windows Update. Mogą mi naskoczyć :] Nigdy nie zainstaluję 10-tki. Za bardzo mi się nie podoba ten badziew.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0