Windows 8 Upgrade rewelacje

0

Posiadam laptopa z systemem Windows 7 jednak nie dostałem do niego płytki z systemem no ale nie ważne. Załóżmy że kupię upgrade do Windows 8, zainstaluję wszystko będzie pięknie działać ale po jakimś mniej więcej roku albo dwóch nagle system padnie. Co wtedy? Jak w takim przypadku z płytki UPGRADE zainstalować system na nowo? Będę musiał ściągać z sieci 7ke, instalować ją i znowu robić upgrade?

Na jakiej zasadzie to właściwie wszystko działa , ten cały upgrade?

0

Pobierz z internetu czystą instalkę Windowsa na który masz przydzielony kod X..-............... na naklejce, na laptopie. :)

0

Nie chcę z torrentów? Gdzie to na stronie MS znaleźć? oO

0

Druga, opcja:

Ściągnij instalkę 7, zrób upgrade i po upgradzie zrób obraz systemu. :P

0

Użyj Google. :P Tam na pewno jest to. Ewentualnie znajdź sobie sumy kontrolne i podłącz to pod jakiegoś Menażera Pobierania. :)

0

a nie masz czasem partycji recovery? w takim przypadku po prostu robisz recovery do fabrycznego stanu laptopa (wgrywa się czysty windows 7) i potem już chyba wiadomo

0

W przypadku Windows 7 dało się wykonać czystą instalację z płyty Windows 7 Upgrade. Przypuszczam, że w Windows 8 też jest to wykonalne (choćby dlatego, że nie da się wykonać aktualizacji "in-place" z Windows XP).

Ale jak będzie - dowiemy się, kiedy Windows 8 Upgrade będzie już oficjalnie dostępny. Na razie to tylko spekulacje.

0

@Ktos i inni a co jak mam angielską wersję systemu? Mogę kupić polską aktualizację czy muszę w UK?

0

Z tego co wiem to nie da się wykonać aktualizacji in-place pomiędzy różnymi wersjami językowymi. Oraz różnymi architekturami (x86 nie zupgrade'ujesz do x86-64). Ale ze zrobieniem czystej instalacji (o ile się będzie dało, patrz poprzedni post) nie powinno być problemu.

Z kolei update angielskiego W7 do angielskiego W8 u mnie poszedł prawie całkowicie bezproblemowo.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1