przekierowanie maili z thunderbird

0

Mam pocztę na o2, skonfigurowałem sobie Thunderbirda i po uruchomieniu (nawet nie wiem dokładnie kiedy) pobrał co prawda wszystkie wiadomości, ale z serwera znikła duża część (właściwie zostało początkowo tylko 45 z prawie 400), po kolejnych uruchomieniach nie wiem jakim cudem, zostało 19 a teraz tylko 10, w TB mam zaznaczoną opcję by pozostawiał kopię wiadomości na serwerze...
Więc tu moje pytanie: czy można przekierować z programu maile na serwer? Nie chcę wysyłać każdego po kolei, tylko najlepiej całość przywrócić tak jak była. Napisałem też do obsługi portalu, bo prawdopodobnie powinni przetrzymywać w archiwum po usunięciu jakiś czas wszystko, ale każą czekać bo pewnie sami nie potrafią tego zorganizować (i tak czekam już kilka dni), ew. czy jakimś innym programem można to przekierować (zrobiłem sobie odpowiednio wcześniej backup programem MozBackup).
Proszę o pomoc.

0

Wiem, że pewnie nigdy Opery nie będziesz używał, bo ludzie tylko firefox, gg i inne wynalazki, ale spróbuj potestować Operę z jej zintegrowanym klientem pocztowym.
Jeśli chodzi o odzyskanie poczty to tak jak pisałeś - tylko z ludźmi od o2. Zdaj się na ich łaskawość i chęć pomocy.

A tak z innej beczki: jak Ci śmiga ten UPC 25 i w jakim mieście?

0

Operę kiedyś testowałem, ale spróbuję z nową wersją, a klienty poczty jakoś mnie nigdy nie przekonywały (TB też tak do testów zainstalowałem) bo nie wiem czy wszystkie ale większość może mieć chyba odświeżanie nie częstsze niż 1 min. za to na serwerze jest nie wiem, co kilka sekund? bo od razu gdy jest wiadomość to się pojawia. Hmm a do TB nie było czasem kiedyś jakiejś wtyczki, która umożliwiała przekierowanie poczty? Bo coś przeglądałem ostatnio i trafiłem, niestety z tą najnowszą wersją chyba nie działa.

Net z UPC działa mi bardzo dobrze, mieszkam w Ciechanowie, zdarzy się niestety z 2-3 razy przerwa po kilka godzin ale to tak na pół roku, niestety wtedy żadnej informacji nie ma, tylko automat wiecznie stęka, o której będzie znów dostęp tylko to nigdy nie jest prawdą. Poza tym 25 mbit/s działa bardzo sprawnie i jestem zadowolony, ostatnio przedłużałem umowę i liczyłem, że dostanę 50 mega ale w moim mieście 25 to jest max o.O (czyli mam pewność, że nikt u mnie nie będzie miał szybszego neta xD)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0