Matematyka Liceum

0

Moglibyscie polecic ciekawe ksiazki do nauki matematyki w Liceum? Obecnie jestemw 3 gim i chcilabymzrobic cos wiecej niz material na lekcjach w gim poniewazjestza prosty. Dziekuje i pozdrawiam

2

Pan Kiełbasa i zadania do matury ;] I nie, nie myśl że to będzie za trudne. W liceum każdy dział przerabia sie raz. Więc jak na początku 1 klasy będziesz miał np. logikę albo geometrię płaską to do matury nic więcej z tego zakresu się już nie nauczysz niż przez ten miesiąc w 1 klasie liceum ;) Na koniec 3 klasy masz potem co najwyżej jakiś powtórki.

Ewentualnie może np. Matematyka Dyskretna?

1

Jak daje korki to biorę zadania z Testy maturalne wyd. aksjomat. Jak dla mnie bardzo fajne zadania pod maturę, obok p. Kiełbasy.

0

Kiełbasa.

0

Polecam: Matematyka dla studentów i kandydatów na wyższe uczelnie Repetytorium, nawet na początku liceum(50zł).
Minimum teorii + zadania z rozwiązaniami krok po kroku i może jeszcze "korepetycje z matematyki" na chomikuj.

0

Dokładnie tak jak @Shalom napisał, zacznij już teraz przerabiać zadania do matury. Od siebie polecę http://www.empik.com/matematyka-matura-2015-zbior-zadan-maturalnych-poziom-rozszerzony-oltuszyk-irena-polewka-marzena-stachnik-witold,p1103623695,ksiazka-p . Relatywnie tania, zadań bardzo dużo, a jeśli nie potrafisz samemu zrobić - na końcu znajdują się rozwiązania.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1