Praktyki/staż Kraków 2015

0

Witam, jestem studentem 1 roku informatyki AGH,uczę się Javy, projektów nie posiadam (myślę że w ciągu miesiąca powinno się to zmienić, niestety ze względu na sesje i sporo roboty związanej ze studiami w ciągu ostatnich 2 miesięcy musiałem odłożyć rozwijanie się na trochę później, umiejętności jakie posiadam są bardzo "skąpe" jse,awt,swing). Jest ktoś w stanie polecić z osob studiujących/absolwentów mieszkających/pracujących w Krakowie gdzie mógłbym znaleźć pracę z moimi umiejętnościami (które ciągle rozwijam) na okres wakacji + ewentualne przedłużenie ??

0

SoftNet

0

Generalnie celuj w duże korpo, ale po 1 roku studiów to zwykle umiejętności są raczej niewielkie.

0

uderzaj do Atos, globalne korpo ale atmosfera jest spoko nie ma typowej presji - poza tym duża szansa zatrudnienia po stażu, inwestują w młodych

0

Atosa nie ma w Krakowie.

0

Spróbuj w Comarchu

0

Witam

Pozwolę sobie podpiąć się do tematu, bo również jestem na etapie poszukiwanie praktyk wakacyjnych w Krakowie.
Jeśli chodzi o wiedzę z Javy jaką posiadam to można powiedzieć, że jest ona na poziomie książek Core Java Podstawy i Techniki zaawansowane, a obecnie jestem w trakcie lektury "Head First: Wzorce projektowe". Niestety nie mam żadnych projektów, którymi mógłbym się pochwalić w CV. Nie najlepiej jest też z moim angielskim. Nie mam raczej problemów z rozumieniem tekstu, ale gorzej jest z mową. Czy moglibyście polecić jakieś firmy poza Comarchem? A jeśli chodzi o Comarch to czy moglibyście udzielić wskazówek odnośnie wypełnienia formularzu na staż (co w nim wpisać, żeby zaprosili na testy :) ).

Pozdrawiam

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1