Problem z Forma

0

Mam dziwny problemik z Formą, po naciśnieciu przycisku chce żeby pojawiła się Forma3 a zniknęła Forma1, wpisałem więc Form3.Show (zadziałało) oraz Form1.Hide (nic nie działa) próbowałem póżniej jeszcze, Form1.Visible := False, Form1.WindowStyle := wsMinimized - nic nie działa, sprobowałem już desperacko Form1.Close - została wykonana procedura onCloseQuerry a póżniej onClose - a forma nadal nie wyłączyła się. Słowem nie mogę nawet zamknąć programu przez zamknięcie głównej formy. Aby zamknąc program pozostało mi tylko Application.Terminate - ale to nie kona onClose, oraz OnCloseQuerry - no i na dodatek nie mogę sterować pojawianiem się Form1 --- Jak można temu zaradzić (dodam że problem ten jest tylko z jedna formą inne działają normalnie) . Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.

0

w zasadzie to ja mam podobny problem. chce aby na poczatku otwierania aplikacji forma zniknela i nie bylo jej widac (wiadome o co chodzi). ale wsyzstkiego prubowalem i nic. mo ze ktos ma jakis pomysl?

0

już mam:

Application.ShowMainForm := False;

dodaje się to do programu po

Application.Initialize;
0

Zobacz czy w OnCloseQuery lub OnClose nie masz (lub jakies komponenty) funkcji, ktore uniemowzliwiaja zamkniecie formy...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1