Okno

0

Mam głownie okno i wiele pod okienek jak zrobić żeby zawsze wrócić do tego samego okna z którego zostało uruchomione głownie okno czyli: z pod okienka 1 uruchamiam główne okno wciskam przycisk „ok” uruchamia się pod okienko 1, z pod okienka 2 uruchamiam główne okno wciskam przycisk „ok” pokazuje mi się pod okienko 2. Jak cos takiego napisać ??
Wielkie dzięki pozdrawiam wszystkich

0

Może ci biega o Form1.Show; ???

0

nie o to mi chodzilo

0

z pod okienka 1 uruchamiam główne okno wciskam przycisk „ok” uruchamia się pod okienko 1, z pod okienka 2 uruchamiam główne okno wciskam przycisk „ok” pokazuje mi się pod okienko 2.

Szczerze mowiac jest to troche (powiem wiecej: bardzo troche ;-) ) zakręcone... Moglbys to lepiej sprecyzowac albo narysowac jakis schemacik ? :-)

Bo w sumie nie wiem czy o to ci chodzi.:

Form1.Visible := True;
Form2.Visible := False;

I na odwrot ?

0

chodzi mi oto ze chce uruchomic okno z ustawieniami (fSettings) z glownego formularza o nazwie fMain i z formularza fWynik. Jesli uruchomie fSettings z fMain wyswietla sie fSettings na tym formularzu jest przycisk OK przyciskam go wyswietla sie formularz fMain jest ok teraz z formularza fWynik uruchamiam formularz fSettings (ten sam) przyciskam przycisk OK uruchamia mi sie formularz fWynik.

0

Zrob jakies pole w klasie FSetting i przed wywolaniem zapisuj tam czy byl wywolany z fmain (np 0) czy z fwynik(np 1).

FSettings.Pole:=0;
FSetting.Show;

Po OK patrz co jest w polu i w zaleznosci od tego wyswietlaj Main lub Wynik. Jesli dobrze zrozumialem...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0