Bot C++ Symulacja klawiszy

0

A wiec próbuje stworzyć można powiedzieć prostego Bota na prośbę kuzyna do gry Metin2. Nie to żaden bot do expienia. Ma on za zadanie naciskać klawisze f1,f2,f3 albo z klawiatury numerycznej 1,2,3,4. Próbowałem napisać prosty programik z użyciem keybd_event lecz okazuje się że wten sposób jestem w stanie pisac w oknie czatu lecz sterować postacią(wasd) czy naciskać klawisze f1 f2 f3 nie jest w stanie. Prosze o pomoc. Wiem bot to bot ale ja go pisze w celach edukacyjnych bo równie dobrze mógłbym mu znaleŹĆ na internecie gotowego bota. Pozdrawiam Lucjan Inferno

Edit-------------
Chciałbym uzyskać proste dzwiek w moim programie. Może byc to dźwięk błędu cokolwiek byle szybkie. Było by to do timera i by "pipal" co minute :-)
Oczywiscie pierwsze pytanie dalej aktualne

0

Spróbuj pobrać uchwyt okna do tego metina i za pomocą SendMessage z WinApi wyślij do okna komunikat WM_KEYDOWN, a w parametrze wParam identyfikator klawisza (możesz użyć stałej VK_F1 itd.).
Jednak może nie zadziałać.. nie wiadomo czy ten metin do weryfikacji wciesnietych klawiszy korzysta z komunikatów czy z jakiejs innej metody..

0

Co do dzwieku.. mozesz uzyc prostej funkcji Beep.. korzysta ona z podstawowego głośnika - tego co siedzi w obudowie kompa..
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms679277.aspx

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1