Pytanie akademickie

0

Witam !

Nie mam konkretnego problemu, a w zasadzie propozycję konwersacji.
Czy można zrealizować program, który pisze sam proste programiki (w Delphi). Wiem, że to może trochę za szeroki temat, ale może coś takiego można stworzyć do np. optymalizacji pewnych parametrów programu. Nie wiem. Tak jakoś mi się rzuciło.

Pozdrawiam
Remek

0

Jak zrobisz sztuczną inteligęcje :)

Ale tak na poważnie to co się kryje pod słowem 'sam' ?--Delphi 6
Pozdrowienia,
Imperior

0

W jednym temacie ktoś napisał, że kompilator da się zrobić--Delphi 6
Pozdrowienia,
Imperior

0

A ja gdzies w jakiejs madrej ksiazce (?) wyczytalem ze Delphi bylo pisane w .... Delphi :)
W kazdym badz razie moim zdaniem zawsze mozna stworzyc jakis swoj jezyk skryptowy, ale jesli chcesz optymalizowac Delphi to ja przepraszam ale za wysokie progi dla mnie zebym sie wdalwal w taka dyspute :)

Pozdrawiam
Fojcik

0

Jeśli chodzi Ci o program który będzie tworzył programy na podtawie podanych mu parametrów, to jest to trudne, aczkolwiek możliwe. A jeśli chodzi Ci o program który będzie tworzył programy od tak sobie, to niestety musisz poczekać na sztuczną inteligencje.

Pozdrawiam,
Dariusz Szyłko

0

facet jeśli udało by się napisać kompilator to odrazy powstał by dekompilator, tak jak deassembler, i można by poznać największą tajemnicę twórcy Object Pascala...--Zim0nSky

0

A ja plauję zrobienie nowej wersji pascala, ADVPascal, czyli coś więcej niż TurboPascal (32bit, windowsowy edytor, obsługa rejestru i konwersja komp. niewizualnych z Delphi, itp.) ale coś znacznie mniej niż Delphi (brak formularzy i komponentów wizualnych). Właściwie zrobię tylko edytor bo debugger i kompilator wyciągnę z TP lub BP czy innej wersji Pascala. Ale mam nadzieję że jak się uda, nieco ułatwię pracę wariatom którym jeszcze chce się grzebać przy Pascalu.......-------
Pozdro
my_nick, www.gryzonie.prv.pl

0

Zylo, to bylo do Ciebie...
--Delphi 4

Skysh The God, Your Slave

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0