Domena się nie odświeża

0

Kupiłem serwer na nazwa.pl, do którego to przekierowanie zrobiłem ze swojej domeny ovh.pl. Jakiś czas później faktycznie wrzuciłem na serwer właściwą stronę, z kolei od 3 dni już główna domena i tak przekierowuje na stary cache. Ma ktoś pomysł, co z tym zrobić?

0

kilka opcji, np źle ustawiłeś dnsy, albo np po prostu masz lokalny cache dnsów i musisz zrobić "flush dns", albo twój dostawca ma bardzo wolne dnsy,(wtedy warto ustawić w routerze na 8.8.8.8) itp itd

0

Dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że problem może być po stronie nazwa.pl. Mianowicie, chcąc wejść na serwer (xyz.nazwa.pl) mogę to zrobić bez problemu i dostaję aktualny content. Natomiast jeśli próbuję wejść, wpisując ip, na który to przekierowuję z ovh, pojawia się właśnie stary cache. To bardzo dziwne, że wpisując bezpośrednio nazwę identyfikatora serwera strona włącza się poprawnie, natomiast po ip - już nie.

0

Dzień dobry. W celu uzyskania pomocy technicznej zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta: https://www.nazwa.pl/o-firmie/kontakt/.

Pozdrawiamy
nazwa.pl

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0