prośba o wycenę zrobienia strony internetowej

0

Ostatnio w dziale kariera ukazał się temat z prośbą o wycenę strony i był brak szczegółów to poszła szydera. Ja posiadam małe doświadczenie komercyjne i podaje szczegóły projektu:

Strona w formie bloga, branża modowa dla prywatnej osoby.
Panel administracyjny dwóch użytkowników: superużytkownik (ja) z full uprawnieniami i użytkownik (autor) z uprawnieniami do dodawania usuwania i edycji: postów, tagów, kategori.
zewnętrzna baza danych typu sql
jakiś klasyczny front najprawdopodoniej oparty na bootstrap 4.
strona responsywna posiadająca 2 lub 3 breakpointy, dostosowana do mobilek itd, wiadomo
użytkownik dodaje title, slug, treść posta i zdjęcie nagłówkowe (będzie dużo zdjęć, branża modowa), kategorie, tagi.
pole search na górze strony
pod każdym postem ikona podaj dalej zawierająca odnośniki do twittera, facebooka i tym podobnych
brak komentarzy
dodawanie treści posta w formie edytora zawierającego przyciski podkreślenia, wytłuszczenia, wklejenia zdjęcia w danym miejscu, zmiany koloru czcionki i tak dalej
url: po wpisaniu mojastrona.pl/2018 ukazują się wszystkie posty z tego roku, po wpisaniu mojastrona.pl/2018/02 wszystkie posty z lutego tego roku
dokładny adres postu wygląda tak mojastrona.pl/2018/02/04/moja-propozycja-na-luty
użytkownik wrzuca zdjęcia w oryginalnym rozmiarze i serwer przemiela je na dwa inne: zdjęcie mini będące ilustracją posta i sprawnie wyświetlające się na mobilkach i drugie w treści posta ograniczone jakimś maksymalnym rozmiarem np użytkownik wrzuca foto jako ilustracja posta i drugie gdzieś w treści strony i serwer je renderuje np ilustracyjne dla mobilek max 200kb itd.
post na głównej wyświetla się tak: zdjęcie ilustracyjne, na dole wewnątrz zdjęcia dużymi literami tytuł, pod zdjęciem ustalona liczba pierwszych słów artykułu np 25

jeszcze jest kilka szczegółów, ale z grubsza to wszystko, powiedziałem to koledzę z pracy co pracuje jako coś w rodzaju "junior fullstack web" i jego wycena była baaaaardzo mała, nie podam by nie dawać sugestii, zwłaszcza że tutaj na forum czytam kwiatki typu "pomyśl swoją stawkę godzinową, oblicz ile to godzin i pomnóż przez DZIESIĘĆ". itd.

0

w podstawowej wersji
wordpress - 2k
jakiś framework - 3k

jeśli wyczuwasz, że będzie wybrzydzanie, poprawki, wymagania to więcej

0

aha co do szczegółów to po załadowaniu się okreśłonej liczby postów np 10 na dole jest przycisk pokaż więcej i załadowuje się kolejne 10 i znowu przycisk, po kliknięciu w posta pod postem znajdują się miniaturki kilku postów "przeczytaj podobne", które są dopierane na podstawie bliżniaczych tagów, jest też archiwum postów, mapa strony itd. Do ceny ekstra dochodzi koszt hostingu domeny i stała niewielka opłata miesięczna za kopię bazy danych i zmianę adresu do panelu logowania, ale to ekstra i nie ma wpływu na podstawową wycenę.

0

dodawanie treści posta w formie edytora zawierającego przyciski podkreślenia, wytłuszczenia,
wklejenia zdjęcia w danym miejscu, zmiany koloru czcionki i tak dalej

Tutaj znajdziesz na pewno jakiegoś gotowca, więc o tyle łatwiej.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1