Jak sprawdzic pozycjonowanie strony www

1

Witam,

Moj strone www, ktora jest juz online oraz zarejestrowana w wyszukiwarce google od dobrych kilku lat. Moze nawet i 8-10 lat. Kiedys w wyszukiwarce klasikowala sie na pierwszej stronie (sprawdzalem z unikatowego IP, przez nowa sesje w przegladarce etc). Teraz nie mozna sie tej samej strony doszukac w ogole. Na page rank najgorzej to nie wyglada: 1/10 i 0.5/10. Szukam emaila i haslo do google analytics. Jak moge sprawdzic czy cos jest nie tak ze strona , czy gooogle cos psuje, miesza w wynikach? Jak to mozliwe, ze tak strona spadła? Dodam, ze nic nie bylo w kodzie mieszane ani dotykana przez ladne pare lat.

0

site:domena.pl
Sprawdz czy google nadal ja indeksuje

0

Google Search Console - masz statystyki wyświetleń, kliknięć, pozycji w wyszukiwarce dla określonych fraz, liczbę zaindeksowanych podstron, błędy indeksowania, sitemapy, linki zewnętrzne do strony czyli generalnie większość potrzebną do oceny kondycji Twojej strony w wyszukiwarce

0

możesz też sprawdzić tutaj
https://smallseotools.com/alexa-rank-checker
masz tam alexa rank+kilka innych narzędzi w pasku bocznym

0

Ze wzgledu na to ze ta ta strona www ma 10 lat i nigdy nie byla aktualizowana. Czy to moze byc problem dla google? Chodzi mi ostandardy html 5 i css3. Ta strona byla napisana pewnie w jakims html3 i css1/2. Czy to moze powodowac nizsze pozycjonowanie?

0

pozycja strony jest dynamiczna, a google sam zmienia zasady oceny stron, tak więc jeśli masz mniej wejść, linków do niej, wspomnień na innych, czy nawet brak SSL, to spada w rankingu, co oczywiste, ew. może być na czarnej liście i zbanowana.

0

O bracie... 10 lat? :-D Google zmienia swoje algorytmy średnio 2 razy do roku. Na pozycję strony ma wpływ baaardzo długi ciąg czynników, ale istotną rzeczą jest fakt, że Google od dłuższego czasu zaczyna starać się kształtować sieć poprzez wyznaczanie standardów w kierunku których powinny rozwijać się strony. Ma na to prosty mechanizm - promuje tych co podążają za ich standardami. Z ważniejszych rzeczy - responsywność, mobile friendly, SSL. Archaiczny kod Twojej strony na pewno jest bardzo odległy od spełnienia wymogów Google.

Jeśli strona jest dla Ciebie ważna z jakichkolwiek względów to zatrudnij specjalistów, aby zbudowali ją na nowo, zrób audyt SEO, a najlepiej również wykup pozycjonowanie. Jeśli nie, to uznaj że Twoja strona właśnie stała się "świętej pamięci", a Ty co najwyżej możesz zaprosić paru kumpli na stypę (w końcu każda okazja do wypicia jest dobra ;-) )

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1