Co sadzicie o kreatorach stron www?

0

Jaki polecacie? Czy nie polecacie zadnego? Jak to wyglada jezeli chodzi o tworzenie rejestracji uzytkownikow, trzeba samemu wszystko w PHP/MySQL napisac?

2

To zależy, do czego takiego kreatora potrzebujesz. Czy "jednorazowa akcja", czy może w oparciu o taki kreator chcesz zacząć świadczyć usługi webmasterskie ;)

No i też pytanie, jaki jest stopień skomplikowania stron, które chcesz robić.

Zasadniczo - nie ma niczego złego w generatorach, pod warunkiem, że chodzi o stworzenie jakiejś prostej strony, wizytówki firmy itp. Ale jeśli poważnie myślisz o zajęciu się webmasteringiem - moim zdaniem o kreatorach zapomnij.

1

strona ale z mozliwoscia logowania sie dla uzytkownikow

No to mamy kolejne pytanie - co takie "logowanie" ma oznaczać?
Czy dostęp do panelu administracyjnego - coś na kształt CMS'a, realizowany w celu modyfikacji treści?
Czy może o coś na kształt forum - logowanie zabezpiecza dostęp do pewnych treści?

1

Wybacz moją szczerość, ale temat robi się skomplikowany. Jeśli sam nie masz zbytniego pojęcia o tym (zgodnie z tym, co napisałeś w wątku "postawić stronę w 3 tygodnie") to za bardzo nie widzę, żebyś był w stanie temat pchnąć własnoręcznie. Nawet jeśli coś poskładasz sobie z gotowców, to będzie to dziurawe i wysoce prowizoryczne. Nie wiem, czy to co robisz ma być na własny użytek, w celu jakiegoś zaliczenia, czy może ma być dostępne "dla społeczeństwa", niemniej moja rada - odpuść sobie. Możesz się uczyć tworzenia stron, ale to jest trochę dłuższy proces i raczej w 3 tygodnie nie ogarniesz tego od zera. I sorry, ale liczenie że jakiś generator stron odwali tą robotę za Ciebie jest trochę naiwne. Generatory mogą zrobić w miarę proste wizytówki, ale to o czym piszesz to już się wiąże - poza samą developerką - z programowaniem oraz (chociaż pobieżnie) liźnięciem baz danych.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1