IMAP - błąd podczas zamykania połaczenia - klasa imapmailbox

0

Potrzebuję do pewnego portalu napisać klienta pocztowego. Jako klasę do obsługi imap`u postanowiłem użyć https://github.com/barbushin/php-imap . Niestety napotykam same problemy m.in taki jak w temacie. Podczas łączenia się z pocztą interii jest ok, natomiast podczas łączenia się z o2 już niestety jest błąd. Pomimo, że zasoby są to imap_close() wyrzuca błąd Error 8 Unknown: [CLOSED] IMAP connection broken (server response) (errflg=1) Unknown 0 Ma ktoś jakiś pomysł czemu?

Ogólnie ta klasa zaczyna mnie coraz bardziej denerwować np z interii po pobraniu nazw folderów mam krzaki a już próbowałem konwersji na różne kodowania. Może znacie jakąś porządniejszą klasę, którą mógłbym wykorzystać?.

0

To nie jest problem z biblioteką, tylko z samym serwerem o2.pl, przynajmniej tak mi się wydaje bo kiedyś próbowałem zrobić coś takiego jak Ty ale w C# i każda biblioteka, którą ściągałem wywalała błąd z o2.pl albo ja po prostu cały czas coś źle robiłem.

o2 zawsze zwracało mi nieznany komunikat podczas próby wylogowania się z imap'u.

0

Powiem tak po nerwach, jak to zwykle u mnie bywa siadłem do pisania własnej klasy i nawet przy samym imap_open() i impa_close() się na o2 wywala przy zamykaniu tak więc chyba masz rację, chyba mają coś zrąbane. Zastanawiam się jak sobie z tym radzi thunderbird bo jakoś mi działa do niego podpięty mail z o2.

0

Może po prostu łapie wyjątek niepoprawnego komunikatu zwrotnego po exit żeby aplikacja się nie wywaliła, a potem nic nie robi, a o2 pewnie po jakimś czasie nieaktywności zamyka to połączenie na swój sposób.

Może ktoś skontaktuje się z o2 w tej sprawie?

0

Ja jednak nie muszę dla o2 mieć tego zrobionego więc olewam ich ;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1