[php] funkcja (PL)

0

zna ktoś jakąś strone z opisem funkcji po polsku???

0

php.net

0

ale pam jest po angielsku a chodziło mi o strone gdzie opis jest po polsku

0

Jak wyszukasz funkcje, to powinien wyswietlic po polsku, chyba ze przestawisz na inny jezyk na tej stronie co podal Karolaq.

0

to niech ktos mi znajdzie opis do funkcji "flush" bo ja na tej stronie nie mogłem znales po polsku :-(

0

Bo treść tej strony pomocy nie została przetłumaczona na język polski.

0

a jest jakas polska strona z tymi funkcjami?

0
maniek_2 napisał(a)

http://translatica.pwn.pl/

Nie wygląda zachęcająco... :P
(to o funkcji flush jakby ktoś nie wiedział :) )

rumieniec (PHP 3, PHP 4, PHP 5)

rumieniec -- Rumieniec ochrona wyjściowa

Opis
rumieniec próżni (próżnia)

Płucze ochrony PHP wyjściowe i cokolwiek backend PHP używa (CGI, pajęczyna serwer, etc). To skutecznie próbuje popchnąć całe dane wyjściowe do tej pory do przeglądarki użytkownika.

rumieniec () nie ma żadnych konsekwencji dla ochraniającego planu z twój webserver albo przeglądarka na klienta strona. Stąd musisz nazwać obydwa ob_flush () i rumieniec () do rumieńca ochrony wyjściowe.

Kilka serwerów, specjalnie na Win32, wciąż ochronić dane wyjściowe z twojego skryptu do tego kończą się przed przekazywaniem rezultaty przeglądarce.

Moduły serwera dla Apacza jak mod_gzip mogą kończyć ochranianie z ich własny to wywoła rumieniec () aby nie rezultat w danych wysłanych natychmiast do klienta.

Nawet przeglądarka może ochraniać jego wprowadzanie danych przed wykładaniem tego. Netscape, na przykład, ochrania tekst do tego otrzymuje end-of-line albo początek metki, i to nie odda tabel do czasu gdy</table> metka zewnętrznego stołu jest zobaczona.

Jakieś wersje microsoftowego Internetu Explorer tylko zaczną wywiesić stronę po tym jak otrzymali 256 bajtów produkcji, więc możesz musieć wysłać dodatkowy odstęp przed czerwienieniem by namówić te przeglądarki by wywiesić stronę.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1